Szukaj

Zamów Newslettera z Impulsu
Zostań autorem w Impulsie
Pomożemy Ci ją zredagować, udoskonalić merytorycznie, wybrać tytuł, dopracować graficznie, skutecznie wypromować i – co najważniejsze – sprzedać!
O nas

Oficyna Wydawnicza Impuls to krakowskie wydawnictwo pedagogiczne i księgarnia internetowa oferująca publikacje tradycyjne i elektroniczne (ebook) z szeroko pojętej pedagogiki, w tym specjalnej, przedszkolnej i wczesnoszkolnej, muzyki i sztuki, psychologii, socjologii, alternatywnych dziedzin edukacji oraz wielu innych m.in. medycyna książki, resocjalizacja książki, pedagogika resocjalizacyjna… Zapraszam Czytelników i nowych autorów do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, do nas!


23. Targi w Krakowie Dodano: 2019-10-16
Zachęcamy do zapoznania się z planem 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Czekamy za Państwem na stoisku C54 - hala "Wisła"

Premiera publikacji Ligii Gepfert w Impulsie Dodano: 2019-10-14
Polecamy wyjątkową nowość wydawniczą Oficyny Impuls, publikację Ligii Gepfert pokazującą półżartobliwie o zmaganiach kobiet i mężczyzn w ...

KSIĄŻKA TYGODNIA

Janusz Bielski
40.00 / 30.00 zł
Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2019 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się