Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • 23. Targi w Krakowie. CZAS START

Zapraszamy na 23. Międzynarodowe Targi Książki
w Krakowie -
Oficyna Wydawnicza "Impuls" - C54

„Czytać to bardziej żyć”
 

C54

To właśnie słowa Carlosa Ruiza Zafóna z książki Cień wiatru są hasłem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Już po raz 23. na miłośników literatury czeka czterodniowe święto, obfitujące w spotkania z ulubionymi pisarzami, ofertę setek wydawnictw z Polski i zagranicy oraz możliwość zakupu książkowych nowości.

Największe polskie wydawnictwa, pośród których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa, ponad pół tysiąca autorów, generujących gigantyczne kolejki fanów, międzynarodowi goście z wielu krajów, kilka salonów tematycznych. Do tego Gość Honorowy – Niemcy wraz ze swoimi wydawcami, pisarzami, poetami i ilustratorami. Imponująco prezentuje się program jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, czyli Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Odbędą się one już po raz 23. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w dniach 24-27 października 2019!   Zapewniamy wysoką temperaturę od naszych nowości na stoisku C54.

 
Na stoisku C54 Oficyna Impuls zaprezentuje nowości, bestsellery i wiele ciekawych oraz topowych tytułów z oferty naszego wydawnictwa! Spotkacie naszych wyjątkowych autorów. Jesteśmy przekonani, że wyczekiwane nowości spotkają się z Waszym uznaniem i dużym zainteresowaniem...
 
Podczas czterech dni targów udostępnimy naszym sympatykom ponad 300 tytułów, które stanowią zaledwie część naszej pokaźnej oferty. W celu zapoznania się z całością zapraszam na stronę internetową (impulsoficyna.pl) oraz do naszych katalogów wydawniczych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty zakupowe plus ciekawa książka gratis.
 
Podczas tegorocznych targów książki zaprezentujemy miłośnikom literatury harcerskiej naszą unikatową, znacznie poszerzoną niż w ubiegłym roku i absolutnie wyjątkową serię harcerskich reprintów z lat 1911-1945. Nowe (w znakomitej większości nie wznawiane od czasów przedwojennych) publikacje wchodzą w skład serii zatytułowanej „Przywrócić Pamięć”. Dla Was podczas targów zaprezentujemy całą liczącą ponad 175 tytułów serię harcerską (zapraszamy do Katalogu 2019)!
 
 
Ciąg dalszy atrakcji jakie przygotowaliśmy dla naszych Czytelników na targi:
 
- uwaga, dla pierwszych 20 osób, które napiszą do nas maila na adres wiadomosci@impulsoficyna.com.pl lub zadzwonią tel. 506-624-220 przekażemy imienne kupony na zakup naszych wszystkich publikacji zaprezentowanych na stoisku C54 z 50% rabatem
Kupony rozdajemy również na naszej Tablicy Facebook 

Nie czekajcie, skorzystajcie z okazji! Kupony rozdajemy do 23.10

- podczas czterech dni targów na stoisku C54 wszystkie książki zostają objęte 20%
rabatem i więcej, a dodatkowo do każdego zakupu otrzymacie niespodzianki!
 
- na całą serię reprintów harcerskich podczas czterech dni targów dajemy 40% rabat!
 
- bierzemy udział w targowej w akcji promocyjnej Książka za Książkę
 
- zadanie dla Was. Prosimy zgłaszajcie na adres mailowy wiadomosci@impulsoficyna.com.pl tytuły, które chcecie abyśmy zaprezentowali podczas targów na naszym stoisku. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 października.
 
 
a jak nas zauważyć pośród tylu wydawców? bardzo łatwo, o tak:

Opis: C53

Czekamy na Was! :)

Kiedy? 24-27 października 2019

Gdzie? Hala Targów w Krakowie

31-586 Kraków, ul. Galicyjska 9 (boczna od ul. Centralnej)

Godziny otwarcia targów dla Zwiedzających: 

24.10.2019 (czwartek), godz. 10.00-17.00 

25-26.10.2019 (piątek-sobota), godz. 10.00-19.00

27.10.2019 (niedziela), godz. 10.00-17.00
 

 

Opis: C54

Zaprasza Impuls

C54

C54

 

C54

 

Oficyna Wydawnicza Impuls
zaprasza na Krakowskie Targi Książki
stoisko C54

C64

 

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się