Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Dla babci i dziadka


 
Impuls poleca

21 stycznia i 22 stycznia przypadają bardzo ważne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Dzieci uczą się wierszyków, kupują kwiatki, książki, rysują laurki... Jeśli poszukujecie prezentu, który moglibyście ofiarować seniorom ze swojej rodziny, zajrzyjcie do naszej księgarni.
Znajdziecie w niej wyjątkowe publikacje na upominki, które z pewnością ucieszą każdego. Zapoznajcie się również z rekomendacjami, które prezentujemy poniżej.


Dzisiaj książki dla babci i dziadzia idą w dół! Do każdego zakupu otrzymacie 1 książkę gratis! Dodatkowo podając w zmówieniu hasło "Dzień babci i dziadka z Impulsem"  otrzymacie na wybrane książki 25% rabatu*


Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali. Śpiewnik z 2 płytami CD

poleca Katarzyna Zachwatowicz-Jasieńska i Oficyna Wydawnicza "Impuls"

Wysłów się!

Śpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka.

Wśród zaproponowanych piosenek możemy znaleźć m.in. Kółko graniaste, Wlazł kotek na płotek, Jadą jadą misie, Krakowiaczek jeden, Bajka iskierki, Mam chusteczkę haftowaną. Znajdźmy chwilę czasu, zajrzyjmy do śpiewnika i zaśpiewajmy z naszymi dziećmi piosenki, które śpiewali nasi dziadkowie, kiedy byli mali.

Do książki dołączone zostały dwie płyty CD: jedna wersja z 51 piosenkami, a druga wersja instrumentalna-karaoke.

Polecamy wyjątkowy śpiewnik z rabatem 25%+Gratis
 Jak się nie nudzić na emeryturze? Poradnik rencisty i emeryta

poleca Stanisław Mendak i Oficyna Wydawnicza "Impuls"  Sport, asceza i miłość (wersja papierowa)Kto to jest emeryt?

Osoba, zmagająca się z dylematem: położyć się spać wcześniej, aby nie nudzić się przez cały wieczór, czy pójść spać przed północą, aby nie nudzić się do rana. W tym prześmiewczym obrazku zapożyczonym od satyryków, niestety, jest sporo prawdy.

Jak się nie nudzić na emeryturze? autorstwa Stanisława Mędaka jest propozycją dla tych, którzy szukają aktywności, jednak brakuje im wiedzy w co i jak się zaangażować. Pokazuje nam jak wystartować w tym nowym, wartościowym rozdziale życia.


Polecamy ciekawy poradnik z rabatem 25%+Gratis
 Kocha... lubi... sznuje...

poleca Katarzyna Lorecka i Oficyna Wydawnicza "Impuls"

Finał Finałów Książki Roku 2018 z ImpulsemO czym jest książka Katarzyny Loreckiej?

O miłości. O miłości również do babci i dziadzia.

Tytuł nie zwodzi Czytelnika. Ale książka jest pełna niespodzianek. Gdy myślisz, że znajdziesz w niej kolejne porady dla zakochanych, okazuje się, że jest tam solidna naukowa wiedza psychologiczna. Gdy sądzisz, że ta wiedza Cię przerośnie, przekonujesz się, że jest podana w niezwykle przejrzysty i przystępny sposób.
Gdy myślisz, że jest to tylko wiedza teoretyczna, to okazuje się, że masz do dyspozycji ćwiczenia, które pomogą Ci w rozumieniu siebie i partnera lub partnerki. A wszystko napisane z pasją, tak jak o miłości pisać należy.


 

Polecamy książkę z rabatem 25%+Gratis


Drogi Czytelniku, Babciu, Dziadziu, Wnuczko i Wnuczku,

okazja zakupu naszych książek z rabatem 25% plus 1 książka gratis dotyczy całej oferty zaprezentowanej w księgarni internetowej wydawnictwa impulsoficyna.com.pl.

Jak zamówić?

wystarczy w zamówieniu na w/w stronie, mailowo (zamowienia@impulsoficyna.com.pl) lub telefonicznie 506-624-220 podać wybrany tytuł lub tytuły, podać hasło "Dzień babci i dziadka z Impulsem" a my dodamy rabat i wybrany gratis o czym w kolejnej wiadomości Was poinformujemy. Następnie już szybka wysyłka z dnia na dzień i prezent jest w Waszych rękach.

Zapraszamy do oferty Impulsu!

 

 

* Rabat dotyczy zakupu w cenach detalicznych. Promocja ważna od 21 do 28 stycznia 2020 r.
 

 

Kontakt

| Jak wydać książkę w Impulsie? | Aktualności | Promocje

Impuls poleca

 
 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się