Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Harcerski KONKURS - cd niebawem...

 

KONKURS: "TWÓJ WYBÓR – TWOJA KSIĄŻKA"


konkurs


W stuletnią rocznicę odzyskania niepodległości Oficyna Wydawnicza „Impuls” przedstawia, poleca i prezentuje 163 reprinty publikacji przedwojennych instruktorów, tworzących i popularyzujących skauting na ziemiach polskich pod zaborami,  walczących o niepodległą Ojczyznę, mających wpływ na kształt i rozwój ruchu harcerskiego w kolejnych latach wolnej Polski.

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości  zorganizowaliśmy dla Państwa harcerski konkurs, który na naszych stronach i tematycznych portalach przedstawialiśmy i zachęcaliśmy do udziału. Konkurs dotyczył postaci, wydarzeń, treści, nawiązujące do jednej z książek harcerskiej serii „Przywrócić Pamięć”.

Po blisko dwumiesięcznym cyklu tygodniowych konkursów harcerskich "odgadnij Zagadkę" kończymy tą edycję ale już zapowiadamy nową...

Konkurs cd... niebawem

Czas przed i po - świąteczny nie sprzyjał terminowości pojawiania się nowych zagadek i rozwiązań tych, które dobiegły końca.


Zaproponujemy inne rozwiązanie i nową formułę konkursu po nowym roku 2019.
 

 

PRZYWRACAMY  PAMIĘĆ – polecamy serię 163 reprintówPoznaj wyniki ostatniej Zagadki nr 8 <tutaj>


 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się