Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • i po targach...

Bookmark and Share

Informacja po 21. krakowskich targach książki– "Impuls", stoisko C64


Drodzy Czytelnicy, 
  

 polecamy Impuls

21. Międzynarodowe Targi Książki dobiegły końca. Czas na refleksje, podsumowania i, niestety, już tylko wspomnienia:)

Po raz kolejny Targi Książki przełamały mit nieczytania udowadniając, że czytelnictwo ma się dobrze.    

Tegoroczne targi w Krakowie wprawdzie nie pobiły rekordowej frekwencji ale za to zanotowały równie najlepszy wynik roku ubiegłego – ponad 68 tys. zwiedzających. To o kilka tysięcy więcej niż w 2015 roku.  Ten imponujący wynik czyni z krakowskich targów największą tego typu imprezę w Polsce. Podczas trwającego cztery dni święta książki swoją ofertę zaprezentowało 680 wystawców, którzy gościli ponad 700 pisarzy, poetów, tłumaczy i ilustratorów.

68 tys. Czytelników! a mówią, że ludzie nie czytają...

                 

 

W imieniu Dyrektora Wojciecha Śliwerskiego, całego Zespołu Oficyny Wydawniczej „Impuls” chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Gościom oraz Czytelnikom za tak liczne zainteresowanie naszym stoiskiem!

Jak było na stoisku C64 w Impulsie? Trochę faktów:
 
Wydawnictwo „Impuls” po sukcesach ubiegłorocznych nie zwolniło tempa – nabraliśmy apetytu na więcej!
 
Już pierwszego dnia targów otrzymaliśmy wiadomość o trzy nagrodach dla naszych publikacji, które z dumą odebraliśmy w czwartkowe południe:     
 

najlepsze ksiazki w Impulsie

 

1)   w kategorii „Pedagogika, Nauczanie”  tytuł Najlepszej Książki Psychologicznej i Poradnik  w roku 2017, a tym samym pierwsze miejsce, zdobyła publikacja Rusz się człowieku, autorstwa Urszuli Kierczak;   
 

2)   w kategorii „Nie tylko o dzieciach” za Najlepszą  Książkę Psychologiczną i Poradnik 
w roku 2017 uznano książkę Mutyzm wybiórczy, autorstwa Moniki Cabały, Agnieszki Leśniak-Stępień, Renaty Szot i Katarzyny Szyszki
;  

3)   w kategorii „Poradniki” za Najlepszą Książkę  na Jesień 2017 pierwsze miejsce zdobyła Marta Bącała-Ślęzak za książkę Przegryź dyktando jak smaczne mango.


Czytelnikom dziękujemy za oddane głosy, za wsparcie i sympatię, a naszym wyjątkowym Autorom gratulujemy zacnych tytułów i wyróżnień: Najlepszej Książki Psychologicznej i Poradnik 2017 oraz Najlepszej Książki na Jesień 2017! Organizatorom plebiscytów Granice.pl dziękujemy za współpracę oraz za kolejne dostrzeżenie wyjątkowych książek naszego wydawnictwa.


Co więcej...?

Kolejne dni targów przebiegały w gorączkowym tempie. Podczas czterech dni święta książki zorganizowaliśmy intersującą ekspozycję oferty, wiele konkursów, promocji oraz niespodzianek dla naszych Czytelników. Serdecznie dziękujemy naszym przybyłym autorom: Zofii Olek-Redlarskiej, Barbarze Szczepańskiej "Judycie", Beatrix Podolskiej,  Henrykowi Grabowskiemu  za wzbogacenie swą obecnością naszego stoiska.

 

poleca Impuls poleca Impuls
Impuls


Podczas tegorocznych targów książki zaprezentowaliśmy miłośnikom literatury harcerskiej naszą absolutnie wyjątkową serię harcerskich reprintów z lat 1911-1945. Nowe i unikatowe (w znakomitej większości nie wznawiane od czasów przedwojennych) 141 publikacje wchodzą w skład serii zatytułowanej „Przywrócić Pamięć”. Bardzo nas cieszy Wasze duże zainteresowanie tą nową propozycją (zapraszamy do katalogu on-line).

Harcerstwo z Impulsem
Podczas czterech dni targów udostępniliśmy naszym sympatykom blisko 300 tytułów, które stanowiły zaledwie część naszej pokaźnej oferty. W celu zapoznania się z całością zapraszam na stronę internetową (zakładka „Nowości”) oraz do naszych katalogów wydawniczych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty zakupowe oraz okazje cenowe.

Tegoroczne targi dobiegły końca, jednak pozostawiam Państwa i siebie w przekonaniu, że czas leci szybko i już za niespełna rok odbędzie się kolejna, już 22. edycja, a Kraków po raz kolejny zmieni się w Miasto Książki.

Jeszcze raz gratuluję i dziękuję Autorom, Czytelnikom, Redaktorowi Naczelnemu Wojciechowi Śliwerskiemu, organizatorom Targów oraz Koleżankom i Kolegom z naszego Impulsu.

 

Zapraszam do foto-relacji  z targów na naszym Facebooku  Galeria zdjęć

Proszę o rezerwację czasu na przyszły rok  

Zapraszam 

 

 

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się