Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • i po targach...

Bookmark and Share

Informacja po 22. krakowskich targach książki– "Impuls", stoisko C53


Drodzy Czytelnicy, 
  

 polecamy Impuls

22. Międzynarodowe Targi Książki dobiegły końca. Czas na refleksje, podsumowania i, niestety, już tylko wspomnienia:)
Po raz kolejny pisarze z Polski i krajów zagranicznych pojawili się w krakowskim centrum kongresowym, by wraz z rzeszą czytelników wziąć udział w jednym z największych wydarzeni literackich w kraju.

Po raz kolejny Targi Książki przełamały mit nieczytania udowadniając, że czytelnictwo ma się dobrze.    

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie od wielu lat wywołują bardzo duży rezonans wśród zwiedzających. Tegoroczne targi w Krakowie powtórzyły rekordową frekwencję  notując wynik  – ponad 70 tys. zwiedzających. Ten imponujący wynik czyni z krakowskich targów największą tego typu imprezę w Polsce. Podczas trwającego cztery dni święta książki swoją ofertę zaprezentowało 619 wystawców z 20 krajów, którzy gościli blisko 800 pisarzy, poetów, tłumaczy i ilustratorów z kraju i zagranicy.

70 tys. Czytelników! a mówią, że ludzie nie czytają...
                 

 

Dziękujemy publiczności za odwiedziny, spotkania, rozmowy. Miło było się z Państwem spotkać. Nie przeszkodziła niesprzyjająca odwiedzinom aura, lodowaty wiatr i deszcz.
Dzięki czytelniczkom i czytelnikom czujemy, że jeszcze jesteśmy potrzebni...

Pozdrawiamy!
Dyrektor Wojciech Śliwerski wraz z całym Zespołem Oficyny Wydawniczej „Impuls”Jak było na stoisku C53 w Impulsie? Trochę faktów:
 
Wydawnictwo „Impuls” po sukcesach ubiegłorocznych nie zwolniło tempa – nabraliśmy apetytu na więcej!
 
Już pierwszego dnia targów otrzymaliśmy wiadomość o dwóch nagrodach dla naszych publikacji, które z dumą odebraliśmy w czwartkowe południe:     
 

 Komu sa potrzebni naukowcy  PRAKTYCZNY PORADNIK TERAPII WAD WYMOWY
 Impuls
 

 

1)   w kategorii „Samorelizacja”  tytuł Najlepszej Książki Psychologicznej i Poradnik  w roku 2018, a tym samym pierwsze miejsce, zdobyła publikacja Komu potrzebni są naukowcy?, autorstwa Moniki Golonki;   
 

2)   w kategorii „Dla rodziców” za Najlepszą Książkę  na Jesień 2018 pierwsze miejsce zdobyła Sandry Glej za książkę Praktyczny poradnik terapii wad wymowy.


Czytelnikom dziękujemy za oddane głosy, za wsparcie i sympatię, a naszym wyjątkowym Autorom gratulujemy zacnych tytułów i wyróżnień: Najlepszej Książki Psychologicznej i Poradnik 2018 oraz Najlepszej Książki na Jesień 2018! Organizatorom plebiscytów Granice.pl dziękujemy za współpracę oraz za kolejne dostrzeżenie wyjątkowych książek naszego wydawnictwa.


Co więcej...?

Kolejne dni targów przebiegały w gorączkowym tempie. Podczas czterech dni święta książki zorganizowaliśmy intersującą ekspozycję oferty, wiele konkursów, promocji oraz niespodzianek dla naszych Czytelników. Serdecznie dziękujemy naszym przybyłym autorom: prof. Lechowi Witkowskiemu, Barbarze Szczepańskiej "Judycie", Beatrix Podolskiej oraz wielu znakomitym gościom, przyjaciołom  za wzbogacenie swą obecnością naszego stoiska.

 

poleca Impuls poleca Impuls
Impuls


Podczas tegorocznych targów książki zaprezentowaliśmy miłośnikom literatury harcerskiej naszą absolutnie wyjątkową serię harcerskich reprintów z lat 1911-1945. Nowe i unikatowe (w znakomitej większości nie wznawiane od czasów przedwojennych) 163 publikacje wchodzą w skład serii zatytułowanej „Przywrócić Pamięć”. Bardzo nas cieszy Wasze duże zainteresowanie tą nową propozycją (zapraszamy do katalogu on-line).

Młody czytelnik Impulsu
Podczas czterech dni targów udostępniliśmy naszym sympatykom ponad 300 tytułów, które stanowiły zaledwie część naszej pokaźnej oferty. W celu zapoznania się z całością zapraszam na stronę internetową (zakładka „Nowości”) oraz do naszych katalogów wydawniczych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty zakupowe oraz okazje cenowe.

Tegoroczne targi dobiegły końca, jednak pozostawiam Państwa i siebie w przekonaniu, że czas leci szybko i już za niespełna rok odbędzie się kolejna, już 23. edycja, a Kraków po raz kolejny zmieni się w Miasto Książki.

Jeszcze raz gratuluję i dziękuję Autorom, Czytelnikom, Redaktorowi Naczelnemu Wojciechowi Śliwerskiemu, organizatorom Targów oraz Koleżankom i Kolegom z naszego Impulsu.

 

Zapraszam do foto-relacji  z targów na naszym Facebooku  Galeria zdjęć

Proszę o rezerwację czasu na przyszły rok  

Zapraszam 

 

 

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2019 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się