Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Kongres Arteterapii 6 czerwca - online

 

Poleca ImpulsOtwARTE - Ogólnopolski Kongres Arteterapii- 6 czerwca 2020 - online!


Ogólnopolski Kongres Arteterapii jest odzewem na obecne potrzeby społeczeństwa, stąd zrodziła się nazwa "otwARTE" - bądźmy otwarci na potrzeby nasze oraz bliskich nam osób.

 
Praca nad emocjami, empatia i zrozumienie drugiego człowieka, jak również rozwijanie kreatywności oraz poznanie siebie to kwestie, na które chcemy zwrócić uwagę. W tym roku tematem tego kongresu będą kreatywność oraz empatia.


Kongres Arteterapii skierowany jest do nauczycieli pracujących z dziećmi oraz młodzieżą, pedagogów szkolnych, studentów arteterapii oraz osób zainteresowanych tematyką arteterapii. Pomysł na zorganizowanie tego kongresu wynikł z bieżących potrzeb, czyli dbania o wzajemną empatię oraz budowanie relacji z najbliższymi. Wydarzenie odbędzie się w formie online, czyli zapisane osoby dostaną dostęp do nagrań (9 prelekcji), a tydzień później organizujemy na żywo sesję Q&A.

Całe wydarzenie jest darmowe dla uczestników. Jest to projekt społeczny, w którym mamy na uwadze dobro dzieci oraz młodzieży.

Wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: https://view.genial.ly/5eaa8236b031cc0d780d80de/presentation-otwarte-ogolnopolska-konferencja-arteterapii

Impuls patronem medialnym

     Polecamy nasze publikacje z zakresu arteterapii: https://impulsoficyna.pl/34-arteterapia

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się