Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Nagroda dla prof. Nalaskowskiego

Najlepsza Książka na Zimę 2017 w Impulsie

Pedagogiczne zwierzątko. Fenomen niewiedzy
prof. Aleksandra Nalaskowskiego


W końcówce roku 2017 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i plebiscytu "Najlepszej książki na zimę 2017" organizowanego przez wortal Granice.pl. Internauci głosujący za pośrednictwem strony ksiazkanazime.pl oraz jurorzy wskazali, jakie książki czytać będziemy w długie, zimowe wieczory.

Dla naszych Czytelników i wydawnictwa ważnym wydarzeniem jest wiadomość, że publikacja Oficyny Wydawniczej "Impuls" autorstwa prof. Aleksandra Nalaskowskiego  w kategorii Perły z lamusa zajęła pierwsze miejsce zdobywając tytuł Najlepszej Książki na Zimę 2017!

Jury w kategorii "Perły z lamusa" polecają Pedagogiczne zwierzątko. Fenomen niewiedzy prof. Aleksandra Nalaskowskiego jako Najlepszą Książkę na Zimę 2017. 


Profesor Aleksander Nalaskowski zaprasza czytelników w swojej niewielkiej objętościowo książeczce pod jakże frapującym tytułem Pedagogiczne zwierzątko. Fenomen niewiedzy do przyjrzenia się temu zjawisku. Przyjrzenia krytycznemu, ale nie pozbawionemu dozy miejscami życzliwej, miejscami - ostrej jak brzytwa ironii. Niewiedza - wbrew silnemu nurtowi zachwytu nad coraz głębszym poziomem wiedzy - rozlewa się wszędzie już nawet nie jak wiosenna, wezbrana rzeka, ale jak fale podnoszącego się poziomu mórz. Dla wielu niezauważalnie, ale stale, systematycznie. Niewiedza jest na swój sposób dumna z siebie. Niewiedza jest maskowana ogólnym zadowoleniem z osiągnięcia określonych standardów, z ukrywających prawdę statystycznych średnich, z budzących radość słupków, procentów i magii odpowiednio dobieranych liczb. Tę właśnie niewiedzę, akceptowaną, nierzadko hołubioną i docenianą, tropi w otaczającej nas rzeczywistości znany pedagog.

Sprawdź tę książkę!

Pedagogiczne zwierzątko w Impulsie


ps. to już wiecie jakiej książki tej zimy nie wolno przegapić:)

Zapraszamy do wyników konkursu 👉http://ksiazkanazime.pl/


poleca Oficyna Impulspoleca Oficyna Impulspoleca Oficyna Impuls 

 

 

 

Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się