Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Nagroda Ministra Nauki

Laury dla naukowców i dydaktyków – Nagrody Ministra Nauki 2017 rozdane

Na zdjęciu widoczna jest statuetka Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na białym materiale. W tle inne statuetki.

Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczystość odbyła się w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Nagrody te to coroczne wyróżnienia przyznawane przez ministra nauki  za wybitne osiągnięcia naukowe, indywidualne i zbiorowe osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy organizacyjne dokonane w mijającym roku.

Łącznie nagrodzonych zostało 60 przedstawicieli świata akademickiego.


11 grudnia dotarła do nas wiadomość, że Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za indywidualne osiągnięcia naukowe otrzymał nasz wyjątkowy Autor - doktor habilitowany
Przemysław Paweł Grzybowski. Autor wielu, znakomitych prac naukowych poświęconych pedagogice i edukacji między- i wielokulturowej z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.


Zespół Oficyny Wydawniczej "Impuls" serdecznie gratuluje nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego I stopnia za osiągnięcia naukowe!

poleca Impuls

 

Polecamy publikacje Autora:
„Doktor klaun! Od terapii śmiechem po edukację międzykulturową”; „Edukacja europejska - od wielokulturowości ku międzykulturowości”; „Edukacja międzykulturowa - konteksty”; „Edukacja międzykulturowa - przewodnik. Pojęcia, literatura, adresy”; „Morycek w szkole. Żydowskie dowcipy o edukacji, w dialogu międzykulturowym”; „Spotkania z Innymi. Czytanki do edukacji międzykulturowej”; „Śmiech w edukacji. Od szkolnej wspólnoty śmiechu po edukację międzykulturową”; "Pisanie prac i sztuka ich prezentacji" i "Podaruję ci (u)śmiech":

 

poleca Impuls poleca Impuls poleca Impuls poleca Impuls
poleca Impuls poleca Impuls poleca Impuls poleca Impuls
poleca Impuls poleca Impuls poleca Impuls poleca Impuls

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się