Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Najlepsza książka psychologiczna i na jesień 2016

 

Pierwszego dnia targów odbyło się rozstrzygniecie plebiscytów Najlepszej Książki na Jesień oraz Najlepszej Książki Psychologicznej organizowanej przez wortal Granice.pl.
Mamy znakomitą wiadomość, otóż nasze książki zdobyły tytuły:

 
Pedagogika dyskretna

Najlepsza Książka Psychologiczna 2016 w kategorii "Publikacje psychologiczne" przypadła Aleksandrowi Nalaskowskiemu za najnowszy tytuł Profesora w naszym wydawnictwie Pedagogika dyskretna!

„Pedagogika dyskretna” powstała, jak donosi autor we wstępie, z publikowanych wcześniej tekstów o charakterze pedagogicznego eseju. Wydawać by się zatem mogło, że stanowi zbiór stworzony z części, z których każda jest odrębną całością. I jest to wydawnicza prawda, którą jednak uzupełnić należy o stwierdzenie, że książka stanowi zamkniętą całość z obszaru pedagogicznej klasyki. Autor z pespektywy pedagoga- teoretyka i pedagoga-praktyka dokonuje dyskretnej obserwacji rzeczywistości, w której żyjemy – tej polskiej, europejskiej i nie tylko – i dokonuje jej opisu.  Z recenzji dr hab. Ditta Baczała

 http://impulsoficyna.com.pl/pedagogika dyskretna

 
Najlepsza Książka na Jesień 2016 w kategorii "Literatura faktu" przypadła Andrzejowi Dembińskiemu za nowość wydawniczą OW Impuls pt. "Kariera" klawisza!

Znakomita książka wspomnieniowa, która zainteresuje studentów resocjalizacji i psychologii, a także przedstawicieli służb mundurowych oraz osoby ciekawe, jak wygląda rzeczywistość w więzieniu.
Nie jest to książka dla wszystkich, bo opisywane są w niej tragiczne zachowania, upadki moralne i fizyczne, próby samobójcze i wiele innych spraw dotyczących osadzonych. O tych, co mieli i mają honor, jak i zwykłych obszczymurków. Każdy z funkcjonariuszy musiał na tym swoim odcinku pracy dawać sobie radę. Zaglądać wielokrotnie śmierci w oczy. Klawisze nie uważają się za bohaterów. Każdy klawisz, który to przeszedł, pracował lub pracuje minimum 4 lata na oddziale mieszkalnym jako oddziałowy, spokojnie może tą książkę podpisywać dając autografy. Andrzej Dembiński, będąc autorem tego tekstu, opartego na faktach autentycznych im zezwala. Możecie porównać jak było kiedyś, a jak jest teraz.

 http://impulsoficyna.com.pl/pedagogika dyskretna


Autorom serdecznie gratulujemy zacnych wyróżnień i tytułów, Organizatorom dziękujemy za kolejne dostrzeżenie wyjątkowych książek naszego wydawnictwa a Wam drodzy Czytelnicy za wsparcie, za głosy, za nieustanną sympatię. Dziękujemy. Zapraszamy do wyróżnionych tytułów.

Oficyna Wydawnicza "Impuls"

 

 

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się