Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • news

 

                                                                                                                                                                 Zobacz wiadomość w przeglądarce

Tylko Impuls do lepszej edukacji

Nowości, zapowiedzi 2018 i Gratisy!

Zapraszamy do nowych tytułów Oficyny Impuls.
Wydłużamy dla Was promocję "do każdego zamówienia książka gratis"!

Impuls poleca

Oficyna Wydawnicza Impuls nie zwalnia tempa. Kolejny miesiąc – kolejne, długo wyczekiwane premiery i literatura zdolna zaspokoić najwybredniejsze gusta. Osoby poszukujące wiedzy z dziedzin pedagogiki, socjologii, psychologii, logopedii czy dysleksji i wielu pokrewnych mają u nas przyjazną przystań. Postój, refleksja i zaduma są jak najbardziej wskazane! Zwłaszcza, że pogoda nas nie rozpieszcza.

Chłodną aurę warto wykorzystać na czas z dobrą książką. Miesiące wytężonej pracy autorów zaowocowały publikacjami wyjątkowymi na polskim rynku wydawniczym, zarówno ze względu na pionierską tematykę, jak również, rzetelne wykonanie, poparte licznymi badaniami, obserwacjami, akademickim podejściem na najwyższym poziomie.

Co Impuls wydał nowego?

Najlepsza Książka Roku 2017

Oto najlepsza książka roku 2017! o emocjach dzieci...

Oto najlepsza książka roku 2017

Drodzy Czytelnicy jest nam bardzo miło poinformować i ogłosić, że w Oficynie Wydawniczej "Impuls" mamy Najlepszą Książkę Roku 2017! 31 stycznia 2018 poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji plebiscytu (finał finałów) NKR 2017 organizowany przez wortal Granice.pl.
W tegorocznej edycji finału finałów roku decyzją internautów plebiscytu najlepszą książką roku 2017 w kategorii Poradniki została wyjątkowa publikacja dr Barbary Winczury pt. Emocje dzieci i młodzieży z trudnościami w rozwoju i zachowaniu. Po sukcesie kwartalnym plebiscytu w którym publikacja zdobyła tytuł Najlepszej Książki na lato 2017 w kategorii Poradniki tytuł Pani doktor zdobył jeszcze większy sukces zdobywając wyjątkową nagrodę.

Najwięcej głosów czytelników trafiło do "Emocji dzieci i młodzieży" Barbary Winczury (Oficyna Wydawnicza "Impuls")

Więcej >> tutaj

Harcerstwo

Impuls - inny niż wszystkie! w ofercie 144 HARCERSKICH REPRINTÓW

SERIE WYDAWNICZEPragniemy poinformować Czytelników, że w lutym 2018 roku nasza oferta powiększyła się o nowych i wyjątkowych 3 książek-reprintów harcerskich w serii „Przywrócić Pamięć”, powstałą osobistym staraniem Wojciecha Śliwerskiego.
Seria „Przywrócić Pamięć” przyciąga wzrok miniaturowym, bibliofilskim formatem, niezmienioną od blisko stu lat szatą językową oraz oryginalnymi rycinami.

Niepowtarzalny ten zbiór wzbogacił się właśnie o kolejne trzy tytuły: Skauci w polu. Podręcznik dla harcerzy - Kazimierz Betley i Stanisław Rudnicki, Nasze hasła i cele - Henryk Pawłowski, Ze wspomnień skauta-legionisty - Aleksander Hauke-Nowak.

Zapraszamy do całej serii >> tutaj
 

Terapia dziecka

Na czym polega terapia małego dziecka?

Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dzieckaTerapia małego dziecka, które ma problemy z funkcjonowaniem w swoim normalnym otoczeniu, ma na celu usunięcie zaburzeń zachowania dziecka i umożliwienie mu swobodnego funkcjonowania, także poza zajęciami terapeutycznymi. Jak to się dzieje? Na czym polega terapia małego dziecka i w jaki sposób dziecko ma dzięki niej optymalne warunki rozwoju?

Terapię małych dzieci można zdefiniować jako zaplanowane, kontrolowane oddziaływanie na dziecko za pomocą środków psychopedagogicznych, przez przygotowaną do tego osobę w celu usunięcia zaburzeń w przystosowaniu lub zachowaniu dziecka...

Zapraszamy do wiadomości >> tutaj
 

Kontakt | Jak wydać książkę w Impulsie? | Multimedia | Promocje

Oficyna Wydawnicza IMPULS, ul. Fatimska 53 b, 31-831 Kraków

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się