Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Premiera o dh Wicku

Dziś wspominamy 75 rocznicę śmierci duchowego patrona bł. phm. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego.
Publikacja BEZPŁATNIE dostępna w wersji elektronicznej e-book (epub i mobi)Dziś również Oficyna Impuls rozpoczyna promocję książki Dobre słowa druha Wicka a mowa nienawiści. Propozycje działań dla zuchenek i zuchów, harcerek i harcerzy, harcerek i harcerzy starszych, wędrowniczek i wędrowników, instruktorek i instruktorów oraz seniorek i seniorów.

Publikacja BEZPŁATNIE dostępna w wersji elektronicznej e-book (pdf, epub i mobi)

Bardzo dziękujemy Zespołowi Wychowania Duchowego Chorągwi
Kujawsko-Pomorskiej ZHP im. Mikołaja Kopernika za podchwycenie pomysłu, a autorom za ogromny wkład pracy: Katarzyna Marszałek, Krzysztof Kobus, Dominika Patyna, Halina Krystowczyk, Aleksandra Michalak, Teresa Ulanowska.

Oddajemy do rąk książkę, która powstała w wyniku prac zespołu instruktorskiego. Mamy nadzieję będzie ona pomocą w pracy wychowawczej w różnych pionach metodycznych. Połączyliśmy zagadnienia mowy nienawiści i Druha Wicka celowo. Uważamy, że działalność Patrona harcerstwa może stać się przykładem dla naszych zuchenek, zuchów, harcerek, harcerzy instruktorek i instruktorów w podejmowaniu pracy nad własnym rozwojem, w tym pracy nad umiejętnością nadawania rzeczywistości innych narracji. Narracji zbudowanych o braterstwo i szacunek do drugiego człowieka.
Gratulujemy!

Już od dzisiaj książka dostępna w wersji e-book!
Zachęcamy do lektury i pracy z dh Wickiem.

Czuwaj!

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się