Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Wydaj prace z Impulsem

Jak wydać własną książkę?

Wydanie własnej książki to bardzo duże wyróżnienie dla każdego autora. Nie jest to jednak w większości przypadków proste – wymaga zadbania o wiele elementów opracowania, w tym nie tylko o treść, ale też istotną szatę graficzną. Warto z tego względu skorzystać ze specjalnego procesu oferowanego przez renomowane oficyny wydawnicze, które są w stanie wydać książkę w tym książki specalistyczną, naukową, poradniki itp. oraz wdrożyć ją do swojej oferty.

 wydaj z Impulsem

Kompleksowe wsparcie dla autora

Zadbanie o właściwe wydanie własnej książki oznacza konieczność nadzorowania całego procesu powstawania jej w postaci fizycznego nośnika. Może to stanowić problem dla autora, którego głównym celem nieustannie pozostaje wyłącznie przekazanie wiedzy czytelnikom. Z tego względu renomowane oficyny wydawnicze proponują kompleksowe wsparcie w zakresie wydawania książek. Oznacza to przede wszystkim pomoc doświadczonego zespołu redaktorskiego.

Jego kwalifikacje w połączeniu ze sporymi możliwościami gwarantują profesjonalne wydanie konkretnego opracowania. Redaktor będzie gotów odpowiedzieć na każde pytanie autora i rozwiać jego wszelkie wątpliwości, dzięki czemu wydana książka będzie niezwykle dopracowana. Kompleksowe usługi wydawnicze oferuje Oficyna Wydawnicza "Impuls", której szeroki asortyment obejmuje wiele opracowań w tym naukowych autorów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jakie jeszcze korzyści dla autorów chcących wydać swoją książkę niesie za sobą współpraca z renomowaną oficyną?

Odpowiedni marketing

Wyniki sprzedażowe konkretnej książki zależne są od wielu czynników. Jednym z nich jest odpowiedni marketing – promocja własnego opracowania nie jest prosta i potrzebne jest do niej specjalistyczne zaplecze. Oferuje je Oficyna Wydawnicza "Impuls", która jest w stanie zaproponować autorom zarówno skuteczną reklamę, jak i możliwość sprzedaży książki. Krótko po wydaniu opracowania trafia ono bowiem do księgarni internetowej, a także podobnych punktów partnerskich. Jest rekomendowana także wielu placówkom edukacyjnym. Dzięki temu zamawiane zostają przez uczelnie wyższe czy szkoły, ale trafiają również do rozmaitych poradni czy bibliotek.

Profesjonalna oficyna wydawnicza świadcząca kompleksowe usługi dla autorów przygotuje także materiały reklamowe, które trafią do papierowych magazynów branżowych a pzrede wszyskim do szeroko rozumianego Interentu (różnorodna reklama z wykorzystaniem wielu narzędzi e-marketingu). Dzięki tak szerokiej promocji opracowanie trafia do wielu czytelników, dzięki czemu autor może nie tylko dzielić się swoją wiedzą, ale też umacnia swój autorytet i promowany jest jako profesjonalista w danej dziedzinie.

 
Zapraszamy do naszego procesu wydaniczego: więcej infomacji

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się