Szukaj
Nasi Autorzy
Adamek Irena Czerwiec Małgorzata

doktor nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika. Jest pedagogiem praktykiem, w pracy zawodowej kieruje pracą instytucji wspomagających pracę szkół i placówek w Powiecie Średzkim (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Biblioteka Pedagogiczna). W codziennych działaniach ma bezpośredni kontakt ze wszystkimi podmiotami edukacji (uczniowie, rodzice, nauczyciele). Diagnozuje, opiniuje, orzeka i prowadzi terapię. Wspiera rodziców dzieci/uczniów, współpracuje z szeregiem instytucji działających na rzecz dziecka i rodziny. Jest organizatorem konferencji, warsztatów oraz spotkań dla nauczycieli i rodziców. Współorganizuje lokalne imprezy o charakterze profilaktycznym, organizuje powiatowe etapy konkursów dla uczniów. Prowadzi zajęcia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej Edukacja we Wrocławiu.

Laureatka konkursu na wyróżniającą się rozprawę doktorską z zakresu pedagogiki i/lub nauk z nią współpracujących ogłoszonego przez Polskie Towarzystwo Pedagogiczne. Rozprawa doktorska pod tytułem Kształtowanie etosu zaufania w szkole. Studium socjopedagogiczne została wyróżniona przez Radę Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Promotorem w przewodzie doktorskim był prof. zw. dr hab. Zbigniew Kazimierz Kwieciński, a recenzentami: prof. UZ dr hab. Ewa Bochno i prof. WSB dr hab. Danuta Wajsprych.

 

 


Książki tego autora
Małgorzata Czerwiec
48.00


Powrót
Wróć do autorów

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się