Szukaj
Nasi Autorzy
Adamek Irena Fedor-Freybergh G. Peter

Profesor psychoneuroendokrynologii oraz jedyny na świecie profesor psychologii i medycyny prenatalnej i perinatalnej. Doktor położnictwa i ginekologii.

Twórca podstaw psychologii i medycyny prenatalnej i perinatalnej. Członek rad redakcyjnych oraz redaktor wielu czasopism naukowych, w tym założyciel recenzowanego czasopisma International Journal of Prenatal and Perinatal Psychology and Medicine. Jedynych podręczników z tej dziedziny.

Sekretarz World Association for Child and Adolescent Psychiatry. Przewodniczący International Society of Prenatal Psychology and Medicine.

Dyrektor Instytutu psychologii prenatalnej i perinatalnej, medycyny i pracy socjalnej w Wyższej Szkole Zdrowia i Opieki Społecznej im. Św. Elżbiety w Bratysławie.

Wielokrotnie odznaczany w kraju i za granicą za bogaty dorobek naukowy, oraz działalność naukowo-organizacyjną (W Polsce otrzymał Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi).
Autor licznych artykułów naukowych oraz książek.

 

 

 Powrót
Wróć do autorów

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się