Szukaj
Nasi Autorzy
Adamek Irena Karwowski Maciej

Doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Instytucie Psychologii i Wspomagania Rozwoju Człowieka warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie (Zakład Psychopedagogiki Kreatywności). Absolwent Instytutu Socjologii UW i pedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, studiował też psychologię na Wydziale Psychologii UW.

Autor wielu prac poświęconych problematyce psychopedagogiki twórczości i zdolności – w tym dwóch monografii (Twórcze przewodzenie – Warszawa 2003, Konstelacje zdolności – Kraków, Impuls 2005), redaktor prac zbiorowych („W stronę kreatywności - wraz z W. Dobrołowiczem – Warszawa 2002, „Identyfikacja potencjału twórczego” w przygotowaniu – Impuls 2006) oraz kilkudziesięciu artykułów naukowych i rozdziałów publikowanych w periodykach psychologicznych i pedagogicznych oraz w pracach zbiorowych.

Aktywnie zajmuje się również problematyką kreatywności w reklamie i uwarunkowaniami jej efektywności, jak również zaawansowanymi metodami statystycznymi i analitycznymi (w ramach współpracy z MillwardBrown SMG/KRC – liderem na polskim i środkowoeuropejskim rynku badania opinii).

Członek Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności oraz Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

 Powrót
Wróć do autorów

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się