Szukaj
Nasi Autorzy
Adamek Irena Kokocińska Agata Maria

etolog, zoopsycholog i trener psów. Z wykształcenia magister inżynier zootechniki w specjalnościach: hodowla małych zwierząt użytkowych i amatorskich oraz dzikie zwierzęta (Wydział Nauk o Zwierzętach, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie), a także pedagog specjalny (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie). Doktorantka w Zakładzie Zachowania się Zwierząt Instytutu Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN. Wykłada na Wydziale Nauk o Zwierzętach oraz Uniwersytecie Otwartym SGGW. Członkini zarządu Polskiego Towarzystwa Etologicznego i Warszawskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.

Autorka wielu kursów, takich jak: „Zoopsychologia”, „Behawior psa” czy „Zooterapia w pigułce”. Aktywny naukowiec, prelegentka na wielu behawioralnych i olfaktorycznych konferencjach międzynarodowych i krajowych. Prowadzi badania z zakresu biologicznych mechanizmów zachowań, psychologii zwierząt i zoosemiotyki. Prawdziwa miłośniczka zwierząt zaangażowana w ich dobrostan. Interesuje się także malarstwem, poezją, teatrem, podróżami i... dobrą kuchnią!


Więcej informacji na stronie: www.moja-etologia.pl.Powrót
Wróć do autorów

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się