Szukaj

Zamów Newslettera z Impulsu
Zostań autorem w Impulsie
Pomożemy Ci ją zredagować, udoskonalić merytorycznie, wybrać tytuł, dopracować graficznie, skutecznie wypromować i – co najważniejsze – sprzedać!
O nas

Oficyna Wydawnicza Impuls to krakowskie wydawnictwo pedagogiczne i księgarnia internetowa oferująca publikacje tradycyjne i elektroniczne (ebook) z szeroko pojętej pedagogiki, w tym specjalnej, przedszkolnej i wczesnoszkolnej, muzyki i sztuki, psychologii, socjologii, alternatywnych dziedzin edukacji oraz wielu innych m.in. medycyna książki, resocjalizacja książki, pedagogika resocjalizacyjna… Zapraszam Czytelników i nowych autorów do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, do nas!


20% rabatu  z okazji święta AUTYZMU! Dodano: 2015-03-30
Z okazji Światowego Dnia Autyzmu OW Impuls w okresie 1-12 kwietnia oferuje publikacje poruszające tematykę autyzmu z 20% rabatem!

Najlepsze książki na wiosnę - FINAŁ Dodano: 2015-03-27
Znamy już nowości wydawnicze nominowane do tytułu Najlepszej książki na wiosnę. Równocześnie rozpoczął się drugi etap rywalizacji. Pomożecie?

Książka tygodnia - super cena!

Lucyna Bobkowicz-Lewartowska
24.80 zł
Odwiedziło nas użytkowników
Copyright © 2013 IMPULS Oficyna Wydawnicza
Powered by CONSIT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się