Szukaj
SZCZEGÓŁY KSIĄŻKI
Kategorie:  

Dialogi wierszem pisane na okazje wciąż te same (wersja papierowa)

Propozycje scenariuszy do przedstawień szkolnych i nie tylko

Nakład wyczerpany   


Wątorek Agnieszka

Wydanie I, Kraków 2005, Format B5, Objętość 126 stron, Oprawa miękka, klejona, folia matowa Uwaga!!! Tylko teraz promocyjna cena 15,00 zł zamiast 19,80 zł!!!

ISBN: 83-7308-651-X


Prezentowana książka zawiera zbiór scenariuszy przedstawień uczniowskich. Scenariusze powstawały w trakcie pracy Autorki z dziećmi i młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

W książce znajduje się osiem scenariuszy, trzy na okoliczność Dnia Nauczyciela, trzy poświęcone tematyce jasełkowej, jeden o tematyce wielkanocnej i jeden przeznaczony do realizacji przez dorosłych (np. z okazji Dnia Dziecka). Pięć opracowań to wyłącznie teksty autorskie, natomiast trzy są kompilacją pomysłów i tekstów własnych oraz innych autorów.

Prezentowane teksty na pewno okażą się potrzebne i wyjdą naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli, którzy co roku poszukują nowych pomysłów na zorganizowanie tych samych uroczystości szkolnych.

 


Nasi klienci, którzy kupili tę książkę, zamówili również:
Marzena Kwietniewska
19.80
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
18.00
Dorota Niewola
24.00
Dorota Niewola
15.00

WsteczOdwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się