Szukaj
SZCZEGÓŁY KSIĄŻKI

Podejrzanie pozytywny przymiotnik (wersja papierowa)

Cena: 18.00
Nowość


Verheyden Beata

Wydanie I, Kraków 2018, Format B5, Objętość 38 stron, Oprawa miękka, klejona, folia matowa

ISBN: 978-83-8095-565-3


zaprasza ImpulsPolecamy kolejny tom przygód zwariowanych części mowy - tym razem o optymistycznym i pozytywnym przymiotniku.

Kiedy na dworze pada deszcz, nie można wyjść na podwórko, a na biurku leżą zeszyty, które trzeba zapełnić pracą domową – potrzebujesz kogoś, kto doda Ci otuchy. Tym kimś jest...
pan Przymiotnik
!  Niebywale pozytywna i optymistyczna część mowy, która sprawi, że zaczniesz patrzeć na świat przez różowe okulary! W dodatku dzięki panu Przymiotnikowi dowiesz się, dlaczego trzeba znać części mowy i jak ich używać, żeby tekst, który piszesz, stał się ciekawy.


Zapraszamy do wyjątkowej lektury!

 

a juz teraz zapowiadamy nowy Tom...

Tak, życie jest piękne! Myślę, że pan Przymiotnik przekonał i Ciebie, i klasę czwartą. Niestety już za chwilę zawita do klasy... pan Czasownik, który podda wszystkie zmęczone dzieci i panią Krysię nieustannemu DZIAŁANIU. Możemy Ci jeszcze zdradzić, że pani Krysia w ogóle nie będzie zajmować się uczeniem i językiem polskim, za to rozprawiać będzie o... szkodliwości cukru! Dlaczego cukier, a nie ćwiczenia z gramatyki? Dowiesz się w tomie trzecim Lekcji gramatyki dla dzieci o mocnych nerwach.

 

poleca Impuls

 


Polecamy również z tej kategorii:
Beata Verheyden
18.00
Marta Bącała-Ślęzak
18.00

Inne książki tego autora:
Beata Verheyden
18.00

Nasi klienci, którzy kupili tę książkę, zamówili również:
Anna Paluch
38.00
Marta Bącała-Ślęzak
18.00

WsteczOdwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się