Szukaj
Aktualności
Sortowanie
Katarzyna Lorecka - audycja radiowa

Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z Katarzyną Lorecką, która maiła miejsce na antenie Wietrznego Radia z Chicago w programie „Między Nami Kobietami”, którego gospodarzem była Ewa Staniszewska. W programie autorka opowiedziała min. o nowej książce pt. Jak kochamy? O przywiązaniu w miłości

Więcej    
Nowe publikacje w Oficynie Impuls

W dzisiejszej propozycji nowości wydawniczych znajdziecie publikacje w których autorzy poruszają min. problematykę niepełnosprawności (Iwona Myśliwczyk Uznanie dorosłości człowieka z niepełnosprawnością).

Więcej    
Mariusz Snopek w nowej publikacji o resocjalizacji

W resocjalizacji zdegradowanych więźniów chodzi o dobrobyt społeczny. Większość z nich wyjdzie na wolność. Lepiej poddać ich terapii w więzieniu, by nie powtarzali swych czynów..

Więcej    
4 nowe reprinty = 167

4 nowe tytuły w harcerskiej ofercie Impulsu - notowanie na dzień 07.02.2019 (seria "Przywrócić Pamięć" liczy już 167 tytułów):

Więcej    
Top 10 - bestsellery I/II 2019

W styczniu i lutym 2019 naszą najpopularniejszą książką została topowa publikacja Impulsu śpiewnik Katarzyny Jasieńskiej-Zachwatowicz Co babcia i dziadek śpiewali... bez dwóch zdań to nasza TOP 1 w niemalże każdym notowaniu. Brawo!

Więcej    
Nowe ebooki w Impulsie

Nowe ebooki epub i mobi: Katarzyny Loreckiej, Mariana Cabalskiego, Grzegorza Całka i Marka Kowalcze

Więcej    
Najlepszy poradnik roku 2018

Drodzy Czytelnicy jest nam bardzo miło poinformować i ogłosić, że w Oficynie Wydawniczej "Impuls" mamy Najlepszą Książkę Roku 2018!

Więcej    
W 2019 r. 12 premier

Dla wszystkich zainteresowanych edukacją, wychowaniem i rozwojem przygotowaliśmy nowe pozycje, jak zwykle kierując się chęcią wypełnienia luk w aktualnych dyskusjach naukowych i wskazania nowych kierunków refleksji.

Więcej    
Wyczekiwana publikacja Katarzyny Loreckiej

Wyczekiwana PREMIERA wydawnicza Oficyny Impuls już dostępna w sprzedaży! Zapraszamy do najnowszej publikacji Katarzyny Loreckiej pt. Jak kochamy? o przywiązaniu w miłości.

Więcej    
Premiera

Premiera w Oficynie Wydawniczej "Impuls"! Już teraz zapraszamy do najnowszej publikacji pod redakcją dr. Krzysztofa Węża pt. ja Obyczajowość seksualna Polaków. Perspektywa interdyscyplinar­na. Blisko 20 autorów prezentuje swoje artykuły w czterech rozdziałach:

Więcej    
Mutyzm - nowe wydanie 2019

Po raz piąty polecamy wspólnie z autorką Marią Bystrzanowską rzetelną publikację wyjaśniającą na czym polega istota Mutyzmu Wybiórczego i jakie są skuteczne metody terapii tego zaburzenia.

Więcej    
Premiery, nowe i zapowiadane...

Rodzice i nauczyciele otrzymują do ręki poradnik, z którego dowiedzą się, jak rozpoznać mutyzm, jak postępować z dzieckiem...

Więcej    
Bezpieczny Internet z Impulsem

Cyberprzemoc to zjawisko, które pojawiło się na przełomie XX i XXI wieku. Jest to forma agresji występująca szczególnie wśród osób młodych i wykorzystująca zdobycze techniki, takie jak internet czy telefon komórkowy.

Więcej    
Impuls w wykazie MNiSW - Poziom I

Oficyna Wydawnicza "Impuls" na liście MNiSW: wykaz wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe w tabeli: Poziom I - 80 punktów

Więcej    
Nowe publikacje + newsy Impulsu

Pomożecie wybrać najlepsze książki roku 2018? podpowiedź: tytuły z Impulsu :)

Więcej    
Top 10 - bestsellery roku 2018

W mijającym roku 2018 naszą najpopularniejszą książką została topowa publikacja Impulsu śpiewnik Katarzyny Jasieńskiej-Zachwatowicz Co babcia i dziadek śpiewali... bez dwóch zdań to nasza TOP 1 w niemalże każdym notowaniu. Brawo!

Więcej    
Najlepsza 10.tka e-book

Bestsellery Oficyny Wydawniczej „Impuls” za rok 2018! Najlepsza 10.tka roku książek elektronicznych e-book

Więcej    
Impuls w 2018 - analiza - wyniki - 2019

Współpraca z „Impulsem” nie kończy się w chwili opuszczenia przez książkę drukarni. Wydawnictwo odpowiedzialne jest za komplesową kampanię reklamową publikacji oraz jej sprzedaż bezpośrednią.

Więcej    
Pedagog - prof. UAM nagrodzony przez NASK

Nadzorowany przez Ministerstwo Cyfryzacji państwowy instytut badawczy - NASK nagrodził w dn. 14 grudnia 2018 r. pedagoga, profesora Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - dr. hab. Jacka Pyżalskiego niezwykle prestiżowym wyróżnieniem.

Więcej    
o agresji...

Kobieta, która doświadcza przemocy słownej lub fizycznej, jest obwiniania przez agresora za to, czego się dopuścił i dodatkowo karana, np. milczeniem. Agresor nie przeprasza, nie okazuje skruchy, zachowuje się, jakby to on był ofiarą.

Więcej    
Oferta Impulsu

W roku 2019 życzymy wszystkim przede wszystkim szczęścia okraszonego spokojem i radością, wielu sukcesów oraz mnóstwa wyjątkowych nowości wydawniczych!

Więcej    
Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2019 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się