Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Konkursy

Najgorętsze premiery wydawnicze Oficyny Impuls tej jesieni rywalizują w kolejnych plebiscytach serwisu Granice.pl: Najlepsza Książka na Jesień i Najlepsza Książka Psychologiczna


Czas na II finałowy, etap głosowania na "Najlepsze książki na jesień" oraz "Najlepsze książki psychologiczne"! Znamy już tytuły nominowane do finału w trwających właśnie plebiscytach serwisu Granice.pl Aby zwiększyć szansę na wygraną, aby dowiedzieć się, jakich książek nie wolno przegapić, odwiedźcie strony jesiennych plebiscytów i ponownie oddajcie na nie swój głos. To da Wam szansę wygrania zestawów, liczących nawet 20 nagród książkowych.

10 października 2017 rozpoczęło się głosowanie Internautów w FINAŁOWYM etapie kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Najlepsza książka psychologiczna" i "Najlepsza książka na jesień" a zakończy się 19 października.


Miło nam poinformować, że do finału przeszło cztery nominowane tytułów naszego wydawnictwa! Pomożecie wygrać finał?


Głosuj na Impuls

Autorom gratulujemy a Wam drodzy Czytelnicy dziękujemy za głosy. Nieustannie prosimy i namawiamy na oddanie jeszcze raz Waszych głosów w rundzie finałowej. Poniżej podsyłamy  "ściągę" do głosowania oczywiście na Impuls!


Finały jesiennych plebiscytów, będą miał miejsce 26 października podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Oficyna Wydawnicza "Impuls" zaprasza już teraz na nasze stoisko 
C64!

 Najlepsza Książka na Jesień

Wybierz najciekawsze, Twoim zdaniem, premiery wydawnicze tej jesieni, zagłosuj na nie i wygraj spore zestawy książek. Zagłosuj na nominacje Impulsu!

Zaprasza Impuls

 

Kategoria: Poradniki
Kategoria: Perły z lamusa
zagłosuj

zagłosuj

 

 Najlepsza Książka Psychologiczna

Poradniki i publikacje popularnonaukowe, książki o zdrowiu, urodzie, stylu życia i relacjach. Wybierz najciekawsze, Twoim zdaniem, publikacje psychologiczne tego roku, zagłosuj na nie i wygraj spore zestawy książek. Zagłosuj na nominacje Impulsu!

Zaprasza Impuls

 

Kategoria: Pedagogika, nauczanie
Kategoria: Nie tylko o dzieciach
Poleca Impuls

Zagłosuj na Impuls

 

 

 

UWAGA!

Po zagłosowaniu na podany przez siebie adres mailowy otrzymasz wiadomość z linkiem potwierdzającym udział w plebiscycie.

Zliczone zostają tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród.

 

Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć publikacji Oficyny Wydawniczej "Impuls".


Wydawnictwo już teraz zachęca do głosowania i prosi o wsparcie o Wasze głosy. 

 

Wybór jest jeden: Impuls. 

 

 

 

 
 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się