Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Gratisowa publikacja

poleca Impuls
Dla pedagogów szkolnych, terapeutów, nauczycieli, rodziców
i opiekunów „cyfrowych dzieci”


Gratisowa publikacja!


Uzależnienia technologiczne wśród dzieci i młodzieży. Teoria, profilaktyka, terapia - wybrane zagadnienia autorstwa Ewy Krzyżak-Szymańskiej


Książkę wydało Stowarzyszenie Śląskie Centrum Profilaktyki Społecznej GUARDIANUS i Oficyna Wydawnicza „Impuls” w Krakowie, przy współfinansowaniu ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.


Jeśli jesteś adresatem publikacji istnieje możliwość bezpłatnego jej uzyskania (do wyczerpania nakładu) pisząc na e-mail:
stowarzyszenieguardianus@wp.pl


WARTO!

 poleca Impulspoleca Impulspoleca Impulspoleca Impuls

 

 

Z recenzji dra hab. Józefa Bednarka, prof. APS

Praca ma charakter innowacyjny i jednocześnie syntetyzujący oraz systematyzujący mało zbadany wycinek rzeczywistości edukacyjnej w kontekście teorii, profilaktyki i terapii uzależnień. Książka wypełnia lukę na krajowym rynku publikacji naukowych poświęconych przedmiotowej tematyce. Z pewnością przyczyni się ona w istotnym stopniu do rozpowszechnienia i popularyzowania w środowiskach rówieśniczych treści niebędących bez znaczenia dla dalszego rozwoju i funkcjonowania młodzieży i młodych dorosłych coraz częściej przebywających w przestrzeni cyfrowej. […] sięgnięcie zaś po książkę przez realizatorów programów profilaktycznych, pedagogów, terapeutów i rodziców skłoni ich do licznych przemyśleń o celowości i potrzebie działań o charakterze edukacyjno-profilaktycznym. Pozwoli to zapewnić dzieciom i młodzieży większe bezpieczeństwo podczas ich przebywania w świecie wirtualnym.

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się