Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Katarzyna Lorecka - audycja radiowa o nagrodzie i...


Zapraszamy do odsłuchania kolejnej audycji radiowej z Katarzyną Lorecką, która maiła miejsce na antenie Wietrznego Radia z Chicago. Audycję poprowadziła Ewa Staniszewska.

W programie autorka opowiedziała o wyjątkowej książce pt. Jak kochamy? O przywiązaniu w miłości.  Publikacji, która 23 kwietnia 2019 decyzją jury plebiscytu najlepsza książka na wiosnę organizowanego przez wortal Granice.pl w kategorii Publikacje popularnonaukowe zdobyła tytuł Najlepszej książki na wiosnę 2019.

Zapraszamy do odsłuchania audycji
: Katarzyna Lorecka_Najlepsza książka na wiosnę wywiad

W najlepszej książce na wiosnę 2019  pt. Jak kochamy? O przywiązaniu w miłości, która ukazała się nakładem Oficyny Wydawniczej "Impuls" przyjrzymy się każdemu ze stylów przywiązania i temu jak się przejawia w miłości. Jak wpływa na poczucie atrakcyjności, na klimat tworzonych związków, seksualność, bliskość emocjonalną, fizyczną, i in. Przyjrzymy się też temu co, w zależności od stylu przywiązania, może pomóc zbudować dobrą relację. Tego uczy nas teoria więzi, stworzona przez Johna Bowlby’iego i rozwinięta przez innych naukowców, którzy od dziesięcioleci zgłębiają tajniki miłości po to, by żyło się nam lepiej.

Jak kochamy?  o przywiązaniu w miłości

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się