Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Lato pełne książek - nowości wydawnicze poleca OW Impuls

 

Rabat 20%Niespodzianka w Impulsieww

poleca Impuls


Okres wakacyjny to dla wielu osób czas odpoczynku również od książek. Niesłusznie. Wszak poszerzanie horyzontów, zdobywanie wiedzy, oraz samokształcenie to sama przyjemność, a skoro przyjemność, to także rozrywka. I to na najwyższym poziomie.
Impulsowe propozycje doskonale się sprawdzają w różnorodnych okolicznościach:
w podróży, nad wodą, w kawiarni, w górach, wszędzie tam gdzie znajdzie się miejsce na odrobinę refleksji i otwarty umysł. 

 

Diagnoza i terapia w pracy logopedy i nauczyciela terapeuty
Diagnoza i terapia w pracy logopedy i nauczyciela terapeuty Konteksty teoretyczne i praktyka

Książka Barbary Skałbani i Ewy Jeżewskiej-Krasnodębskiej to publikacja bogata tematycznie […]. Omówiono w niej bowiem wiele zagadnień z pogranicza logopedii, psychologii klinicznej i pedagogiki specjalnej. Dotyczy problematyki diagnozy i terapii w kontekście logopedycznym, medycznym i psychologicznym […] oraz edukacyjnym, pedagogicznym i społecznym […]. Diagnoza i terapia są ważnym tematem w dyskursie pomagania, wspierania rozwoju, zwłaszcza w odniesieniu do logopedii, pedagogiki czy psychologii. Treścią niniejszej publikacji są zagadnienia...
zobacz ofertę Impulsu
 
Habilitacja
HABILITACJA

Najnowsza książka Bogusława Śliwerskiego nie tylko potwierdza jego nadzwyczajne kompetencje w zakresie prowadzenia dyskursu naukowego, ale także stanowi niezwykle wartościowe kompendium wiedzy dla młodych naukowców, wkraczających dopiero (zwykle po doktoracie) na drogę kariery naukowej. „Bohaterem” tej publikacji jest habilitacja, jako przełomowy, wręcz zwrotny punkt w karierze akademickiej. Zdobycie tego stopnia naukowego pozwala na wejście w rolę tzw. samodzielnego pracownika nauki, podejmującego decyzje w sprawie awansów naukowych innych osób oraz mogącego prowadzić doktoraty.
zobacz ofertę Impulsu

 

Polecamy listę Najlepszy Książek Lata - poznajcie naszych wycięzców w tegorocznym plebiscycie

 

Wspomaganie procesu pomyślnego starzenia się u ludzi starych
Wspomaganie procesu pomyślnego starzenia się u ludzi starych
 
Agata Chabior wychodzi od teoretycznych założeń relacyjnego wymiaru opieki zaprezentowanego przez Carla Rogersa, następnie prezentuje stronę metodyczną badań własnych. Bardzo słuszne jest budowanie teoretycznej sylwetki opiekuna osób starszych z wykorzystaniem wyników badań zrealizowanych wśród opiekunów, podopiecznych oraz osób szkolących opiekunów. Szczególnie cenne są informacje zebrane od podopiecznych oraz opiekunów. Materiał ten staje się podstawą opracowania sylwetki opiekuna jako pewnego teoretycznego konstruktu, który stanowi punkt wyjścia do budowania systemu działań edu...
zobacz ofertę Impulsu

 

Promocja do każdego zamówienia 1 książka gratis
 

Wiosna z Impulsem

 


Zapraszamy do Wydawnictwa Impuls!

Dlaczego Impuls? Oficyna Wydawnicza "Impuls" to nie tylko instytucja, budynek, miejsce. Wydawnictwo to ludzie. Impuls tworzy grupa osób o odmiennych zainteresowaniach i specjalizujących się w różnych dziedzinach. Połączyło nas zamiłowanie do książek i marzenie o dzieleniu się z innymi prawdziwie wybitnymi tytułami. Każdy z nas dzierży swoją własną cegiełkę – budujemy zwartą i niezaprzeczalnie mocną konstrukcję, jaką jest wydawnictwo Impuls. Wszyscy działamy z pasją i zaangażowaniem, ponieważ uważamy literaturę za warunek ciągłego istnienia kultury.

Zapraszam Czytelników i nowych autorów do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, do nas!

Na koniec dzisiejszych wiadomości zapraszamy do obejrzenia naszej super-wyjątkowej serii wydawniczej Przywrócić Pamięć – to już 130 wyjątkowych reprintów harcerskich, przywracających społeczeństwu niepublikowane od lat przedwojenne wydawnictwa! Już teraz infomujemy o kolejnych 2 zapowiedziach - reprinty Aleksandra Kamińskiego jeszcze w tym tygodniu (Wstępuje do harcerstwa oraz Harcerstwo żywe i radosne)!
http://impulsoficyna.com.pl/katalog/kategoria,harcerstwo-przywrocic-pamiec,44

 

Zapraszamy do Impulsu

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się