Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Nowa oferta 2018


Zaprasza Impulspoleca Impuls

 

zapraszamy do Impulsu

Impuls zaprasza


Oficyna Wydawnicza "Impuls"
a rok 2017!

 „Impuls" zaistniał na rynku wydawniczym dwadzieścia pięć lat temu, wyłaniając się z Niezależnego Wydawnictwa Harcerskiego jako reakcja na głęboki kryzys oświaty edukacji w czasie kształtowania się zrębów nowego ustroju społeczno-politycznego i gospodarczego Polski. To był IMPULS do zmian, do nowych wyzwań, do konstruktywnego działania w zakresie pedagogiki i dziedzin pokrewnych.


Pomimo upływu lat ideały się nie zmieniły. Impuls to, w chwili obecnej, być może największy propagator wiedzy z zakresu edukacji i wychowania (nie jesteśmy typowym wydawcą podręczników), a także prekursor wielu pedagogicznych zagadnień badawczych! Wydawnictwo skupia wokół siebie wielu wybitnych reprezentantów polskiej nauki – znakomita większość wydawanych przez nas tytułów to zarazem ważne wydarzenia na krajowej scenie pedagogicznej.

Niełatwo chwalić samego siebie, ale w mijającym 2017 roku mieliśmy wiele powodów do satysfakcji, toteż w nowy, 2018 rok wnosimy niewyczerpane pokłady energii i optymizmu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dołączenia do grona naszych Autorów i Współpracowników oraz do jeszcze częstszych interakcji.

W roku 2018 życzymy wszystkim przede wszystkim szczęścia okraszonego spokojem i radością, wielu sukcesów oraz mnóstwa wyjątkowych nowości wydawniczych!  Życzymy (Im)pulsu na Nowy  Rok 2018!

 

premiery w ImpulsieKmień i liczbaCzłowiek w obliczu kresu życiaUsłyszeć polifoniępremiery w Impulsiepremiery w Impulsiepoleca Impuls

 

Nowości w ImpulsieKapitał resocjalizacyjny zakładu poprawczego   Konteksty i meandry reform oświatowych czyli o manipulowaniu edukacją (wersja papierowa)Etnopedagogika w kontekście wielokulturowości i ustawicznie kształtującej się tożsamościEdukacja małego dziecka. Tom 12poleca Impuls

 

 

Top 10poleca Impuls

 

 

poleca Impuls

Kontakt | Jak wydać książkę w Impulsie? | Facebook | Promocje

Oficyna Wydawnicza "Impuls", ul. Fatimska 53 b, 31-831 Kraków

poleca Impuls

 


 

Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się