Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Przegląd premier, nowości, bestsellerów


Przegląd premier, nowości, bestsellerów

polecamy Impuls

 
Przypominamy naszym Czytelnikom o stałej promocji  do każdego zamówienia
książka gratis

 

PROGRAM oparty NOWEJ PODSTAWIE PROGRAMOWEJ do Wychowania Fizycznego dla szkół podstawowych Rusz się człowieku autorstwa Urszuli Kierczak zawiera: podręcznik + plan pracy (czyli Rozkłady materiałów dla poszczególnych klas).

 

WF nowa podstawa

PROGRAM zawiera: - rozkłady materiału; - szczegółowy plan pracy dla kolejnych klas;  - standardy wymagań i zasady oceniania; - przykładowe konspekty zajęć; - materiały do diagnozy i ewaluacji.


Program oparty na nowej podstawie programowej dostępny jest w wersji papierowej, natomiast rozkłady materiałów, czyli plany pracy dla klas IV i VII oraz przedmiotowe systemy oceniania są dostępne w wersji elektronicznej (e-book w formacie PDF) na stronie Oficyny Wydawniczej „Impuls”, do płatnego pobrania dla nauczycieli.


Nauczanie i wychowanie powinno być spójne i ciągłe na wszystkich etapach edukacji, dlatego program nauczania „Rusz się człowieku” jest doskonałą pod tym względem koncepcją kształcenia w dziedzinie wychowania fizycznego. Program „Rusz się człowieku” jest zgodny z celami kształcenia w zakresie wychowania fizycznego określonymi w obowiązującej podstawie programowej.


Czytaj więcej...Zapraszamy do Wydawnictwa Impuls!  

Dlaczego Impuls?  Oficyna Wydawnicza "Impuls" to nie tylko instytucja, budynek, miejsce. Wydawnictwo to ludzie. Impuls tworzy grupa osób o odmiennych zainteresowaniach i specjalizujących się w różnych dziedzinach. Połączyło nas zamiłowanie do książek i marzenie o dzieleniu się z innymi prawdziwie wybitnymi tytułami. Każdy z nas dzierży swoją własną cegiełkę – budujemy zwartą i niezaprzeczalnie mocną konstrukcję, jaką jest wydawnictwo Impuls. Wszyscy działamy z pasją i zaangażowaniem, ponieważ uważamy literaturę za warunek ciągłego istnienia kultury. 

Zapraszam Czytelników i nowych autorów do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, do nas!

Na koniec dzisiejszych wiadomości zapraszamy do obejrzenia naszej super-wyjątkowej serii wydawniczej Przywrócić Pamięć – to już 130 wyjątkowych reprintów harcerskich, przywracających społeczeństwu niepublikowane od lat przedwojenne wydawnictwa! Już teraz infomujemy o kolejnych 2 zapowiedziach - reprinty Aleksandra Kamińskiego jeszcze w tym tygodniu (Wstępuje do harcerstwa oraz Harcerstwo żywe i radosne)!
http://impulsoficyna.com.pl/katalog/kategoria,harcerstwo-przywrocic-pamiec,44


* Promocja 20% rabatu do zamówienia z hasłem "Wakacje z Impulsem" dotyczą zakupów w cenach detalicznych. Akcja promocyjna potrwa od 1.08 do 29.08.2017.

 

Kontakt | Jak wydać książkę w Impulsie? | Facebook | Promocje

Oficyna Wydawnicza IMPULS, ul. Fatimska 53 b, 31-831 Kraków

 

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się