Szukaj
Aktualności
Sortowanie
  • Rusz się człowieku - premiera


„Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego dla szkoły podstawowej  - PODRĘCZNIK + PLAN PRACY

WF nowa podstawa


Wszelkie materiały dydaktyczne pióra Urszuli Kierczak od lat cieszą się uznaniem i niekwestionowaną poczytnością. Jej Koncepcja edukacji fizycznej… należy do tych serii i tytułów, które nasi czytelnicy bez wahania wykupują w ciemno, nie dziwi zatem, że przygotowywana właśnie publikacja o jakże znamiennym tytule Rusz się człowieku, należy do najgorętszych tytułów otwierającego się właśnie sezonu. Rusz się człowieku to kompletna, nowa podstawa programowa do zajęć z wychowania fizycznego, przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych, a zatem – co najważniejsze – także dla objętej nowym programem klasy 4 oraz nowo powstałej klasy 7.


Począwszy od 30 sierpnia, nauczyciele wychowania fizycznego mogą zakupić na stronie internetowej Oficyny Wydawniczej "Impuls" podręcznik w wersji papierowej oraz/+ e-book pod postacią PDF-u. O ile książka zawierać będzie oparty na nowej podstawie program, o tyle w wersji elektronicznej nasi Czytelnicy otrzymają plany pracy oraz przedmiotowe systemy oceniania. Warto też dodać, że wersja elektroniczna pozwala na wszelkiego rodzaju modyfikacje, co pozwoli na jej zindywidualizowanie i dostosowanie do własnych potrzeb i warunków. Zakup obu części w rezultacie zapewni komplet, pozwalający bezboleśnie wkroczyć w nową rzeczywistość programową.Oficyna Wydawnicza „Impuls” zaprasza do nowych publikacji Urszuli Kierczak:


1.
PODRĘCZNIK: „Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego dla szkoły podstawowej
    (wersja książki papierowej)  kup tutaj


2.
ROZKŁAD MATERIAŁÓW: Plan pracy WF dla klasy IV i VII oparty na programie "Rusz się
     człowieku" (wersja elektroniczna PDF)  kup tutaj


Przypominamy naszym Czytelnikom o stałej promocji "do każdego zamówienia książka gratis"
 

 
Kontakt | Jak wydać książkę w Impulsie? | Facebook | Promocje

Oficyna Wydawnicza IMPULS, ul. Fatimska 53 b, 31-831 Kraków

 


Wysyłanie komentarzy jest dostępne dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj się i dodaj komentarz.

 Logowanie


Wróć

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2018 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się