Szukaj
Nasi Autorzy
Adamek Irena Bilicki Tomasz

Ukończył studia wyższe w Katedrze Pedagogiki Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe na Akademii Polonijnej w Częstochowie z zakresu zarządzania i organizacji placówkami pomocy społecznej i opiekuńczo-wychowawczymi.

Od 2000 roku  jest zastępcą dyrektora ds. programowych Centrum Służby Rodzinie w Archidiecezji Łódzkiej oraz pełni funkcję kierownika: Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Ośrodka Wsparcia dla Rodzin, Świetlicy Środowiskowej, Ośrodka Promocji Rodziny.

Wykłada przedmiot „działalność pożytku publicznego” na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi oraz prowadzi szkolenia i warsztaty dla organizacji pozarządowych, w tym wolontariuszy (m.in. w swoim autorskim programie edukacyjnym dla liderów i wychowawców „Jestem!").

Był aktywnym uczestnikiem Ogólnopolskiego Szczytu w Sprawach Dzieci oraz jest współautorem dokumentu końcowego Forum Organizacji Pozarządowych przy tymże Szczycie. Jest członkiem Rady Opiniodawczo-Konsultacyjnej Organizacji Pozarządowych przy Rzeczniku Praw Dziecka, jak również bierze aktywny udział w Radzie Konsultacyjnej Organizacji Pozarządowych przy Prezydencie Miasta Łodzi, gdzie jest członkiem kilku zespołów roboczych.

Obecnie pisze doktorat  w Katedrze Teorii Wychowania Uniwersytetu Łódzkiego oraz jest liderem tworzącego się Forum Środowisk Katolickich „Familia", mającego na celu podniesienie jakości działalności pożytku publicznego realizowanego przez organizacje kościelne.

 


Książki tego autora


Powrót
Wróć do autorów

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2020 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się