Szukaj
Nasi Autorzy
Adamek Irena Nowak-Łojewska Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Zakładzie Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Historii Wychowania na Uniwersytecie Zielonogórskim. Specjalizuje się w pedagogice wczesnoszkolnej.

Napisała książki: Zrównoważanie i uspójnianie struktur poznawczych i obrazowania językowego w procesie kształcenia (Kraków 2002, 2004), Zintegrowane zadania w edukacji wczesnoszkolnej (Kraków 2004), wspólnie z Iwoną Kopaczyńską Wymiary edukacji zintegrowanej (Kraków 2007) oraz pod wspólną redakcją z Iwoną Kopaczyńską Obszary wspólnego zaangażowania w edukacji dzieci (Zielona Góra 2007).

Jest członkiem Zespołu Edukacji Elementarnej KNP PAN, Zespołu Problemów Pedeutologicznych KNP PAN oraz Samokształceniowego Zespołu Doktorów KNP PAN.

Wcześniejsze zainteresowania związane były z problematyką zadań ich konstruowania i wykorzystywania w edukacji dzieci z myślą o aktywizowaniu ich rozwoju. Obecne zainteresowania koncentrują się wokół problematyki wiedzy społecznej uczniów w młodszym wieku szkolnym ujmowanej z perspektywy koncepcji znaczeń nadawanych pojęciu wiedza społeczna przez nauczycieli klas I-III.

 

 

 


Książki tego autora
Agnieszka Nowak-Łojewska
0.00
Agnieszka Nowak-Łojewska
14.80


Powrót
Wróć do autorów

Odwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2019 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się