Szukaj
SZCZEGÓŁY KSIĄŻKI

AFA-SKALA (lang_book_)

Jak badać mowę dziecka afatycznego?

Cena: 38.00


Anna Paluch, Elżbieta Drewniak-Wołosz, Lucyna Mikosza

Wydanie V, Kraków 2015, Format A4, Objętość 96 stron, Oprawa miękka, klejona, folia

ISBN: 978-83-7850-922-6

Kategoria: Logopedia

Książka jest rezultatem wieloletnich doświadczeń Autorek, na co dzień zajmujących się terapią dzieci afatycznych. Zasadniczą część książki stanowi skala, będąca konkretną propozycją sposobu zbierania materiału służącego do oceny sprawności językowej i komunikacyjnej dziecka z zaburzonym rozwojem mowy. Z pozycji praktyków, Autorki dzielą się również swoimi przemyśleniami na temat trudności związanych z diagnozowaniem i opisem afazji. Ich badania opierają się na obserwacji zachowań dziecka sytuacji celowo zorganizowanej. Za pomocą materiałów werbalnych i graficznych, starają się one stworzyć sytuację eksperymentalną, w miarę możliwości naturalną, po to, by sprowokować reakcję dziecka, zarejestrować je i ocenić.

W książce zostały poruszone problemy rzadko omawiane w literaturze logopedycznej. Zasadniczym jej celem jest ułatwienie logopedom - praktykom diagnozy i planowania terapii dzieci afatycznych.

 

  

Polecamy:


Polecamy również z tej kategorii:
Agnieszka Olszewska
20.00

Nasi klienci, którzy kupili tę książkę, zamówili również:
Grażyna Billewicz
38.00
Alicja Maurer
48.00

WsteczOdwiedziło nas użytkowników
COPYRIGHT © 2019 OFICYNA WYDAWNICZA "IMPULS"

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystanie, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności stosowania plików cookies
   Zgadzam się