Metody archiwizowania publikacji książkowych

person Wysłane przez: Oficyna Wydawnicza "Impuls" list Kategoria: Blog Dodano: favorite Trafienie: 445

Wiedza zawarta w książkach to prawdziwa potęga. Niestety, ogrom publikacji dostępnych na rynku sprawia, że może dojść do pominięcia jednego z ważnych ogniw procesu – archiwizacji. A przecież ma ona duże znaczenie – pozwala uchronić wiedzę przed zapomnieniem i zaniknięciem. Jak przebiega profesjonalna archiwizacja publikacji książkowych? I dlaczego warto ją przeprowadzać? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Na czym polega archiwizowanie publikacji?

Archiwizowanie publikacji książkowych to proces, który jest dostępny w naszej ofercie. Opiera się on nie tylko na przechowywaniu książek online, ale również na zabezpieczeniu ich treści – chodzi zarówno o warstwę słowną, jak i o elementy dotyczące autentyczności dzieła.

Proces archiwizacji sprawia, że książkę można odczytać nawet po upływie wielu lat. Możliwe jest też wznowienie druku lub wykonanie dodruku potrzebnej ilości kopii.

Nowoczesna archiwizacja publikacji książkowych

Archiwizacja, którą oferujemy to kompleksowy proces. Jako firma z dużą wiedzą, doświadczeniem, ale też pasją do słowa pisanego, staramy się także, by była ona ciągle lepsza.

Pytania, które sobie zdajemy w codziennej pracy to m.in.:

  • Jak jeszcze szybciej archiwizować dane, a następnie oferować do nich dostęp?
  • Jak wybrać optymalną metodę archiwizacji, która jest dopasowana do potrzeb?
  • Jak zmniejszyć koszty procesu archiwizacji?

Dzięki temu archiwizacja:

  • jest elastyczna, ale i bezpieczna,
  • jest efektywna, ponieważ gwarantuje trwałe zachowanie publikacji książkowych,
  • jest dopasowana do wymogów zgodności,
  • jest nowoczesna i daje możliwość przechowywania danych na różnych nośnikach,
  • uwzględnia najczęściej występujące zagrożenia, takie jak przypadkowa utrata danych, awarie systemu, czy dostęp do informacji dla nieuprawnionych jednostek.
niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło