MONOGRAFIE i PODRĘCZNIKI AKADEMICKIE

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą monografii i podręczników akademickich w przystępnych cenach. Nasza księgarnia oferuje wartościowe książki akademickie koncentrujące się wokół kwestii związanych z pedagogiką. Proponowana przez nas literatura dla nauczycieli akademickich będzie dla Państwa z pewnością cennym wsparciem w prowadzonej przez Was pracy dydaktycznej oraz źródłem ciekawych pomysłów i inspiracji.
Misją naszego wydawnictwa jest dostarczanie pedagogom, również tym pracującym na uczelniach wyższych, książek o najwyższym poziomie merytorycznym. Nasze podręczniki akademickie spełniają wysokie standardy, których powinno się oczekiwać od takich książek.

„Impuls”: Książki akademickie dla wymagających

Zakup naszych książek akademickich to inwestycja na lata. Zawarte w nich myśli i syntezy nie stracą na aktualności jeszcze przez długi czas. Ich autorami są wybitni uczeni o dużym dorobku naukowym, specjaliści w swoich dziedzinach o dużym wkładzie w rozwój nauk humanistycznych i społecznych. Można polegać na rzetelności i wiarygodności prowadzonych przez nich badań i wyciąganych wniosków.
Oferowane przez nas książki akademickie dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Mogą Państwo wybrać i zamówić najbardziej przystępny dla Was format książek.
Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyką poszczególnych publikacji.

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-18 z 97 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło