MONOGRAFIE i PODRĘCZNIKI AKADEMICKIE

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą monografii i podręczników akademickich w przystępnych cenach. Nasza księgarnia oferuje wartościowe książki akademickie koncentrujące się wokół kwestii związanych z pedagogiką. Proponowana przez nas literatura dla nauczycieli akademickich będzie dla Państwa z pewnością cennym wsparciem w prowadzonej pracy dydaktycznej oraz źródłem ciekawych pomysłów i inspiracji.

Misją naszego wydawnictwa jest dostarczanie pedagogom, również tym pracującym na uczelniach wyższych, książek o najwyższym poziomie merytorycznym. Nasze podręczniki akademickie spełniają wysokie standardy, których powinno się oczekiwać od takich książek.

Książki akademickie dla wymagających

Zakup naszych książek akademickich to inwestycja na lata. Zawarte w nich myśli i syntezy nie stracą na aktualności jeszcze przez długi czas. Ich autorami są wybitni uczeni o dużym dorobku naukowym, specjaliści w swoich dziedzinach o dużym wkładzie w rozwój nauk humanistycznych i społecznych. Można polegać na rzetelności i wiarygodności prowadzonych przez nich badań i wyciąganych wniosków.

Oferowane przez nas książki akademickie dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Mogą Państwo wybrać i zamówić najbardziej przystępny format książek. Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyką poszczególnych publikacji.

Podręczniki akademickie dla studentów i wykładowców

  • Naszą ofertę kierujemy do wszystkich uczestników procesu edukacyjnego. Wśród zróżnicowanego asortymentu naszych podręczników akademickich, wartościowe pozycje znajdą m.in.:
  • studenci kierunków humanistycznych, w tym pedagogiki, psychologii czy filozofii, poszukujący specjalistycznych pozycji do nauki i przygotowania do egzaminów;
  • wykładowcy akademiccy, zarówno prowadzący zajęcia z przedmiotów humanistycznych, jak i przedstawiciele wszystkich innych dziedzin nauki, pragnący w przystępny i zrozumiały sposób przekazać swoją wiedzę studentom;
  • nauczyciele szkół na wszystkich poziomach edukacji, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i urozmaicić metody prowadzenia zajęć;
  • studenci różnych kierunków, którzy planują związać swoją przyszłość z nauczaniem w szkołach lub na uczelniach wyższych;
  • rodzice i opiekunowie dzieci w wieku przedszkolnym lub szkolnym, zarówno zajmujący się edukacją domową, jak i chcący zgłębić wybrane zagadnienia, aby dać podopiecznym wsparcie i być ich mentorem w trakcie całego procesu edukacji.

Studentów i wykładowców z pewnością zainteresują również publikacje naukowe dostępne w naszym wydawnictwie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej księgarni internetowej. W związku z ciągłym rozwojem nauki i publikowaniem coraz większej ilości podręczników akademickich, monografii, jak również innych książek, nasz asortyment stale poszerzany jest o wartościowe pozycje, rzetelnie napisane przez autorów będących specjalistami w swoich dziedzinach.

Jest 116 produktów.

Pokazano 1-18 z 116 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło