PEDAGOGIKA SPECJALNA

Pedagogika osób z niepełnosprawnościami wymaga kompleksowej wiedzy dotyczącej danych dysfunkcji oraz optymalnych technik terapeutycznych. Oferta wydawnictwa „Impuls” skierowana jest do studentów takich kierunków jak psychologia i pedagogika oraz osób pracujących z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami. Książki mogą też przydać się rodzicom zainteresowanym tym tematem.

Oferowane przez nas publikacje dotyczą m.in. problemu autyzmu, który niestety bywa związany z głębokimi deficytami rozwojowymi. Inne omawiane zagadnienia związane z pedagogiką osób niepełnosprawnych to m.in. ADHD, Zespół Aspergera, Zespół Downa, mutyzm wybiórczy oraz różne formy niepełnosprawności intelektualnej. Poświęcone im publikacje znajdą Państwo w poszczególnych działach tej kategorii. Polecamy Państwu dział Terapie, w którym zamieszczamy materiały do wykorzystania w terapii i rehabilitacji poszczególnych dysfunkcji.

Wszystkie oferowane książki to rzetelne publikacje, oparte na najnowszej wiedzy naukowej oraz doświadczeniu lekarzy, pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów i terapeutów w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami. Doskonałym uzupełnieniem merytorycznym dla oferowanych pozycji mogą być nasze publikacje naukowe poświęcone zagadnieniom z zakresu pedagogiki specjalnej.

Jest 168 produktów.

Pokazano 1-18 z 168 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło