Publikacje o tematyce psychologicznej

Książki o tematyce psychologii to pozycje, które zainteresują szerokie grono czytelników. Przystępnie napisane poradniki psychologiczne przybliżą zagadnienia związane z zachowaniem człowieka i działaniem ludzkiego umysłu odbiorcom, którzy nie zajmują się tą dziedziną zawodowo. Tematy poruszane w naszych książkach psychologicznych dotykają aspektów codziennego funkcjonowania, w tym budowania relacji z bliskimi, rodzicielstwa, ale również problematycznych zagadnień, w tym uzależnień oraz przemocy w rodzinie. Wśród naszych propozycji znaleźć można psychologiczne publikacje dla dzieci i młodzieży. Polecamy Państwa uwadze również powieści psychologiczne.

Nasze publikacje z dziedziny psychologii to też wartościowe pozycje dla rodziców, nauczycieli oraz wychowawców.

Książki dla psychologów

Nasza oferta publikacji psychologicznych skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tym tematem, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Proponujemy Państwu szereg specjalistycznych publikacji, autorstwa wybitnych specjalistów z zakresu psychologii. Wśród dostępnych pozycji znajdą Państwo monografie i podręczniki akademickie, napisane przez osoby będące autorytetami w swojej dziedzinie. Z pewnością będą one przydatne nie tylko studentom psychologii i pokrewnych kierunków, ale również nauczycielom akademickim, pragnącym poszerzyć swoją wiedzę oraz wzbogacić prowadzone zajęcia.

W naszej ofercie wartościowe pozycje znajdą również psychoterapeuci, rehabilitanci oraz osoby prowadzące warsztaty terapii zajęciowej.

Jest 173 produktów.

Pokazano 1-18 z 173 pozycji
Aktywne filtry

INTELIGENCJA

Cena podstawowa 20,00 zł -21,43% Cena 15,71 zł

SARANG

Cena podstawowa 45,71 zł -20% Cena 36,57 zł

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło