LITERATURA DLA NAUCZYCIELI

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą literatury dla nauczycieli. Edukacja i rozwój osobisty mają ogromne znaczenie w życiu człowieka. Można o nie zadbać, stawiając na ciekawe pozycje książkowe, które pojawiają się na rynku. Wiele z nich może ułatwić Ci pracę lub rozwinąć zdolności, o których do tej pory nie miałeś pojęcia i otworzyć nowe ścieżki zawodowe. W naszej oficynie wydawniczej znajdziesz książki dotyczące wielu dziedzin nauki, m.in. psychologii, pedagogiki, socjologii. Zapewniamy szeroki wybór książek logopedycznych , dotyczących zaburzeń mowy i problemów komunikacyjnych. Oferujemy również książki o edukacji — plany pracy, dydaktyka szkolna, ewaluacja edukacyjna czy reformy edukacji to z pewnością pozycje obowiązkowe każdego nauczyciela. W ofercie znajdują się książki zarówno w wersji tradycyjnej (papierowej), jak i elektronicznej (e-book). Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Literatura dla nauczycieli akademickich

W naszej ofercie znaleźć można literaturę dla nauczycieli akademickich. Publikacje dedykowane wykładowcom, czyli nauczycielom pracujących ze studentami, pozwalają na rozwój w nauczanej dziedzinie, ale również prezentują nowe spojrzenie na edukację. U nas znajdziesz m.in.:

• poradniki, jak pracować ze studentami;
• poradniki, jak pracować z osobami niepełnosprawnymi;
• publikacje dotyczące nowych technik nauczania;
• książki o metodyce nauczania.

Oferujemy podręczniki akademickie i monografie, które stanowią rzetelne źródło wiedzy z różnych obszarów nauki. Książki dedykowane nauczycielom akademickim pozwolą również lepiej zrozumieć studenta i tym samym, opracować odpowiedni system przekazywania informacji. Sprawdź nowości w edukacji, na które warto postawić i zainteresuj się popularnymi tematami. Nasza oferta jest stale uzupełniana o nowe publikacje. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Jest 430 produktów.

Pokazano 1-18 z 430 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło