Impuls do lepszej edukacji

Witamy na stronie wydawnictwa oraz księgarni internetowej, których celem jest edukacja na najwyższym poziomie, każda zakupiona książka będzie dla Ciebie powodem do radości i skarbnica poszukiwanej wiedzy o szeroko rozumianej pedagogice.


Oficyna Wydawnicza "Impuls" to zlokalizowane w Krakowie wydawnictwo i księgarnia oferująca publikacje z zakresu nauk społecznych; psychologii, pedagogiki, socjologii, filozofii, a także: poradniki dla rodziców i nauczycieli, publikacji muzycznych, szeroko pojętej pedagogiki, w tym specjalnej, wczesnoszkolnej, resocjalizacji, alternatywnych dziedzin edukacji akademickiej: gerontologia, arteterapia, biblioterapia, dogoterapia oraz innych.

Oferujemy książki tradycyjne papierowe oraz elektroniczne e-book (ibuk) w formatach epub, mobi i pdf. Ponadto oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy obejmujący: skład komputerowy, projekty graficzne i wizualne, opracowanie typograficzne i plastyczne publikacji, wielostopniową redakcję i korektę książek, archiwizację, druk i oprawę.

Wydawnictwo posiada własny dział wysyłkowy, prowadzący bazy adresowe instytucji i osób prywatnych zainteresowanych naszymi książkami. Zamówienia są realizowane na bieżąco "z dnia na dzień". Na rynku wydawniczym "Impuls" współpracuje z tymi hurtowniami i księgarniami, które są w stanie dotrzymywać umów kupna - sprzedaży i respektują prawa obrotu gospodarczego. Z aktualną ofertą wydawnictwa można zapoznać się na łamach wielu magazynów prasowych tych drukowanych oraz internetowych, w licznych serwisach, portalach, wortalach, blogach, serwisach społecznościowych oraz stronach internetowych tych popularyzujących publikacje oraz tych sprzedażowo - handlowych, a także poprzez bezpłatne katalogi czy podczas spotkań autorskich, konferencji i targów naukowych.

Doceniając zaangażowanie i kwalifikacje pracowników, atrakcyjne warunki współpracy i pomoc w dystrybucji książek, wiele firm, instytucji, stowarzyszeń i osób prywatnych realizuje w "Impulsie" zlecenia wydawnicze: publikacje jubileuszowe, konferencyjne, prace doktorskie, habilitacyjne itp.
Rocznie wydajemy ponad 100 tytułów pierwszych wydań oraz ponad 300 kolejnych wydań.

Mam nadzieję, że wielu czytelników skorzysta z naszej oferty wydawniczej, może także dołączą do coraz większego grona autorów interesujących publikacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie, propozycje. Zapraszam i zachęcam do częstych odwiedzin naszej strony i księgarni internetowej, do wydawnictwa, księgarni i bibliotek.

Księgarnia internetowa Impuls

Zalety korzystania z księgarni internetowej Impulsu.

Tylko prawdziwi miłośnicy czytelnictwa i mole książkowe wiedzą, jak wyczerpujące i długie mogą być wędrówki po księgarniach w celu znalezienia poszukiwanego tytułu. Czas ten jednak można poświęcić na samą lekturę – wystarczy wybrać wariant zakupu w księgarni internetowej Impulsu. Możliwość dostarczenia wybranego tytułu do domu zazwyczaj z dnia na dzień w 24 h. to tylko jedna z zalet takiego rozwiązania.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z księgarni internetowej Impulsu?

Bogaty asortyment. Wchodząc na stronę naszej księgarni internetowej, można szybko przekonać się o tym, jak wiele pozycji się tam znajduje. Można natknąć się na książki, które są trudno dostępne w księgarniach stacjonarnych, albo przestały być już w ten sposób sprzedawane. Nasza księgarnia specjalizuje się w określonym rodzaju literatury. Dlatego asortyment stanowią min. specjalistyczne poradniki, podręczniki czy kompendia, których nie można spotkać w tradycyjnych księgarniach. W ofercie prezentujemy blisko 900 publikacji w wersji papierowej oraz elektronicznej e-book. Jeżeli szukana publikacja nie jest już dostępna w wersji papierowej oraz elektronicznej prosimy piszcie do nas a szybko przygotujemy i udostępnimy w ofercie wersje e-book.

Przyjemne i szybkie zakupy. Poszukiwanie jednego tytułu wśród setek woluminów to niełatwe zadanie. W naszej księgarni stacjonarnych półki są często bardzo wysokie, co uniemożliwia szybkie odnalezienie jednej książki. Może też zdarzyć się, że szukana pozycja została przypadkowo odłożona na regał znajdujący się w dziale z całkowicie innym gatunkiem oferty. Jest to spory problem dla osoby, która chce kupić konkretną książkę. Na stronie księgarni internetowej znajduje się praktyczna wyszukiwarka. Wystarczy wpisać nazwę utworu lub jego część czy zagadnienie, a zostanie on błyskawicznie wyszukany w ofercie sklepu. Można także wyszukiwać książki, wpisując nazwisko ich autora – wtedy automatycznie zostaną zaprezentowane wszystkie jego dzieła. Nie trzeba chyba dodawać, że poszukiwania takie można prowadzić nie opuszczając własnego domu.

"Księgarnia internetowa Impulsu to fantastyczna propozycja dla osób, które chcą zapoznać się z określoną tematyką. Dostępne książki są pogrupowane w kategorie, dlatego czytelnik może szybko zapoznać się z bibliografią dotyczącą danej dziedziny. Szczególnie docenią to osoby, które poszukują książek specjalistycznych” – mówi ekspert z Oficyny Wydawniczej Impuls.

Recenzje i fragmenty książek. Nic tak nie pomaga podczas wyboru właściwej książki czy opracowania jak recenzja innego czytelnika. W przypadku księgarni internetowej Impulsu opinie takie znajdują się zawsze na stronie prezentującej dany tytuł. Są to cenne uwagi oraz spostrzeżenia na temat autora oraz jego utworu. Nasza księgarnia internetowa staja na wysokości zadnia i coraz częściej pozwala zapoznać się z obszernym fragmentem książki.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą bogatą ofertą. Zapraszamy Czytelników i nowych autorów do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, do nas!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło