PORADNIKI DLA NAUCZYCIELI I SCENARIUSZE ZAJĘĆ

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami poradników dla nauczycieli i scenariuszy zajęć. Znajdą w nich Państwo wiele inspirujących pomysłów na pracę z dziećmi z wykorzystaniem różnych metod pedagogicznych. Nawet dla najbardziej doświadczonych nauczycieli oferowane poradniki będą cenną pomocą dydaktyczną i wsparciem w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą. W naszych publikacjach zamieszczamy również wskazówki i porady dla nauczycieli i rodziców pracujących z dziećmi niepełnosprawnymi oraz z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – w naszej księgarni oferujemy też fachowe książki poświęcone pedagogice osób z niepełnosprawnością.

Nasze publikacje są wynikiem wieloletnich doświadczeń znakomitych pedagogów. Poradniki zawierają, poza materiałem teoretycznym, gotowe zestawy ćwiczeń, które można zastosować podczas pracy z dziećmi. Oferowane publikacje wyróżniają się najwyższym poziomem merytorycznym prezentowanych treści oraz przystępną, estetyczną formą. Zarówno nauczyciele, jak i rodzice nie pożałują wyboru właśnie naszych poradników. Książki mogą być wykorzystywane w pracy indywidualnej z dzieckiem oraz podczas zajęć grupowych w szkole czy przedszkolu.

W dziale tym znajdują się również ciekawe propozycje wydawnicze dla logopedów oraz osób uczących dzieci prawidłowej wymowy, nasze ćwiczenia logopedyczne mogą być dla Państwa cennym wsparciem w pracy.

Scenariusze zajęć dla nauczycieli szkół i przedszkoli

Nasza oferta obejmuje scenariusze zajęć dla nauczycieli różnych etapów edukacyjnych, zaczynając na przedszkolu i kończąc na ostatnich klasach szkoły podstawowej. Proponujemy rozkłady materiałów i plany zajęć dla wielu przedmiotów, m.in. język polski, matematyka, geografia, wychowanie fizyczne. Scenariusze zajęć to innowacyjne pomysły na aktywizację uczniów. Publikacje stanowią ciekawy przepis na zmotywowanie uczniów oraz zachęcenie ich do nauki i aktywności podczas lekcji. Materiały znajdujące się w naszej ofercie wbrew pozorom nie są przeznaczone dla pedagogów, którzy szukają gotowych rozwiązań. Książki stanowią inspiracje, proponują nowe sposoby na atrakcyjne poprowadzenie zajęć. Umiejętne dostosowanie ich do wieku uczniów pozwoli zmienić naukę w przyjemny obowiązek.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferowanych przez nasze wydawnictwo materiałów oraz poradników dla nauczycieli. To doskonały sposób, aby zarówno urozmaicić swoją pracę, jak i aktywizować uczniów. W przypadku pytań zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.

Jest 126 produktów.

Pokazano 1-18 z 126 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło