PORADNIKI DLA NAUCZYCIELI I SCENARIUSZE ZAJĘĆ

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami poradników dla nauczycieli i scenariuszy zajęć. Znajdą w nich Państwo wiele inspirujących pomysłów na pracę z dziećmi z wykorzystaniem różnych metod pedagogicznych. Nawet dla najbardziej doświadczonych nauczycieli oferowane poradniki będą cenną pomocą dydaktyczną i wsparciem w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą. W naszych publikacjach zamieszczamy również wskazówki i porady dla nauczycieli i rodziców pracujących z dziećmi niepełnosprawnymi oraz z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (w naszej księgarni oferujemy też fachowe książki poświęcone pedagogice osób z niepełnosprawnością.

Nasze publikacje są wynikiem wieloletnich doświadczeń znakomitych pedagogów. Poradniki zawierają, poza materiałem teoretycznym, gotowe zestawy ćwiczeń, które można zastosować podczas pracy z dziećmi. Oferowane publikacje wyróżniają się najwyższym poziomem merytorycznym prezentowanych treści oraz przystępną, estetyczną formą. Zarówno nauczyciele, jak i rodzice nie pożałują wyboru właśnie naszych poradników. Książki mogą być wykorzystywane w pracy indywidualnej z dzieckiem oraz podczas zajęć grupowych w szkole czy przedszkolu.

W dziale tym znajdują się również ciekawe propozycje wydawnicze dla logopedów oraz osób uczących dzieci prawidłowej wymowy, nasze ćwiczenia logopedyczne mogą być dla Państwa cennym wsparciem w pracy.

Jest 122 produktów.

Pokazano 1-18 z 122 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło