PUBLIKACJE NAUKOWE

Jeśli poszukują Państwo rzetelnych publikacji naukowych, zachęcamy do zapoznania się z propozycjami księgarni internetowej „Impuls”. Jako że specjalnością naszej oficyny są książki o pedagogice, również w dziale z publikacjami naukowymi znajdują się pozycje związane z nauczaniem, kształceniem integracyjnym, wspomaganiem rozwoju dzieci oraz rozwojem kwalifikacji nauczycieli. W naszych publikacjach poruszamy wiele zagadnień związanych z szeroko pojętą pedagogiką, które mogą zainteresować nauczycieli różnego szczebla edukacji, a także terapeutów i rodziców. Obszarem zainteresowania prezentowanych tu autorów są m.in. problemy dzieci z deficytami rozwojowymi, wspomaganie edukacji osób z autyzmem czy diagnostyka zaburzeń genetycznych.

Jesteśmy pewni, że zapoznanie się z oferowanymi przez nas publikacjami naukowymi będzie dla Państwa inspirującym intelektualnie doświadczeniem. Z pewnością znajdziecie w nich również wiele praktycznych wskazówek związanych z Waszą pracą zawodową czy zainteresowaniami.

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych książek naukowych, przed wydaniem każdej publikacji starannie weryfikujemy rzetelność ich treści. Zachętą do kupna naszych publikacji naukowych mogą być również ich przystępne ceny i atrakcyjne promocje na wybrane pozycje z asortymentu.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jest 472 produktów.

Pokazano 1-18 z 472 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło