PEDAGOGIKA

Pedagogika jest rozległą dyscypliną, skoncentrowaną na kwestii wychowania i edukacji człowieka, w tym głównie na celach wychowania, metodach i formach wychowania, treści wychowania oraz prognozach wychowawczych. Nasza księgarnia oferuje obszerny zbiór publikacji poświęconych zarówno pedagogice ogólnej, jak i bardziej szczegółowym zagadnieniom z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i szkolnej, pedagogiki nurtu waldorfskiego czy pedagogiki alternatywnej.

Książki o pedagogice

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór książek do pedagogiki, które mogą być nieocenioną pomocą w pracy dla nauczycieli na różnym szczeblu edukacji. Polecamy nasze publikacje tym pedagogom, którym zależy na rozwoju swoich kompetencji zawodowych oraz bardziej świadomej i zaangażowanej pracy z dziećmi.

Poza dużą dawką wiedzy teoretycznej poświęconej pedagogice w naszych książkach znajdą Państwo bardzo pomocne materiały dydaktyczne, w tym wskazówki, porady, inspiracje. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszej oferty oraz wyboru i zakupu tych pozycji, które szczególnie Państwa interesują.

Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas książki o pedagogice reprezentują wysoki poziom merytoryczny i są zgodne z najnowszą wiedzą naukową. Polecamy je nie tylko pedagogom, ale też psychologom, logopedom oraz rodzicom zainteresowanym wszechstronnym rozwojem swoich dzieci.

Podręczniki do pedagogiki

Podręczniki do pedagogiki to pozycje obowiązkowe dla studentów, którzy planują zająć się nauczaniem dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji. Niezależnie od wybranego kierunku, przygotowanie pedagogiczne będzie niezbędne do późniejszej pracy w szkole. Również wykładowcy akademiccy czy studenci planujący pozostanie na uczelni z pewnością docenią wiedzę dotyczącą edukacji przekazywaną w naszych książkach do pedagogiki. Publikacje z zakresu pedagogiki to także wartościowe pozycje dla lektorów szkół językowych, osób prowadzących zajęcia lub warsztaty edukacyjne, a także wszystkich, których praca zawodowa lub dodatkowe aktywności związane są z wychowaniem i edukacją osób w różnym wieku.

Wśród naszych publikacji z zakresu pedagogiki znajdą Państwo również pozycje wspierające rozwój kreatywności najmłodszych, bajki psychoedukacyjne, a także szereg pomocy naukowych i podręczników do edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Będą one wsparciem zarówno dla nauczycieli i wychowawców, prowadzących zajęcia w placówkach edukacyjnych, jak i dla rodziców lub opiekunów, którzy chcieliby zadbać o rozwój intelektualny swoich dzieci. Wśród naszych książek o pedagogice nie zabrakło również poradników dla rodziców, które w przystępny sposób poruszają zagadnienia dotyczące edukacji i wychowania najmłodszych.

Jest 797 produktów.

Pokazano 1-18 z 797 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło