Publikacje z zakresu nauk społecznych

Publikacje z zakresu nauk społecznych, które proponuje Państwu nasze wydawnictwo, poruszają szeroki wachlarz zagadnień. Współpracujemy z autorami, będącymi autorytetami w swoich dziedzinach. Dzięki temu nasze monografie i podręczniki akademickie, jak również poradniki charakteryzują się najwyższą wartością merytoryczną. Rodzice i nauczyciele znajdą u nas przystępnie napisane publikacje dotyczące rozwoju i wychowania dzieci.

Szeroki wybór książek o naukach społecznych

Proponujemy Państwu bogatą ofertę publikacji, poruszających tematykę nauk społecznych, w tym pozycje z zakresu: gerontologii, czyli nauki o procesach starzenia; psychologii, zajmującej się analizą zachowania człowieka; socjologii, badającej reguły panujące w społeczności; resocjalizacji, której zadaniem jest przywrócenie jednostki do funkcjonowania w społeczeństwie. Wśród książek dotyczących zakresu nauk społecznych dostępne są Państwo także ciekawe książki filozoficzne.

Wśród naszego asortymentu interesujące pozycje znajdą osoby zawodowo zajmujące się naukami społecznymi, jak wykładowcy akademiccy i terapeuci. Wszystkim zainteresowanym tematem polecamy poradniki i powieści psychologiczne, a także publikacje dotyczące życia rodzinnego.

Jest 286 produktów.

Pokazano 1-18 z 286 pozycji
Aktywne filtry

INTELIGENCJA

Cena podstawowa 20,00 zł -21,43% Cena 15,71 zł

SARANG

Cena podstawowa 45,71 zł -20% Cena 36,57 zł

Memory Box

1 Recenzje)
Cena podstawowa 26,67 zł -3,00 zł Cena 23,67 zł

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło