KSIĄŻKI O AUTYZMIE

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą książek o autyzmie. Wśród publikacji znaleźć można książki z pogranicza psychologii i pedagogiki, które omawiają znane terapie oraz przedstawiają metody pracy z osobami z autyzmem. Proponujemy również monografie opisujące kwestię edukacji uczniów z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami. W asortymencie wydawnictwa znajdują się również publikacje przeznaczone dla dzieci i młodzieży, które w prosty oraz łatwy do przyswojenia sposób przedstawiają codzienność osób autystycznych.

Książki, które pozwolą zrozumieć autyzm to doskonała literatura zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Coraz częściej sięgają po nie nauczyciele, którzy pragną wspierać swojego ucznia w rozwoju, ale również rodzice mający na celu jeszcze lepsze poznanie swojego dziecka. Książki o autyzmie to także wartościowa lektura dla przyszłych terapeutów, pedagogów i psychologów.

Co znajduje się w książkach o autyzmie?

Proponowane przez nasze wydawnictwo książki to przede wszystkim poradniki zawierające cenne wskazówki pomagające zrozumieć postępowanie osób z autyzmem. Publikacje wyjaśniają jak radzić sobie z konkretnymi zachowaniami. Łatwo znaleźć w nich odpowiedzi na kluczowe pytania: Czym jest autyzm? Czym są zaburzenia intelektualne? Jakie korzyści niesie terapia? Wiele z oferowanych propozycji to praktyczna wiedza, która podsuwa ciekawe rozwiązania będące pomocą w trudnych sytuacjach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z wydawnictwem.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło