PEDAGOGIKA OGÓLNA

Pedagogika ogólna - nauka teoretyczna będąca podstawą tworzenia się tzw. subdyscyplin pedagogicznych. ... Pedagogika bada istotę wychowania, zagadnienia, doświadczenia, cele wychowania, jego zasady i wartości na których się opiera.

Podręczniki do pedagogiki ogólnej

Podręczniki do pedagogiki to pozycje obowiązkowe dla studentów, którzy planują zająć się nauczaniem dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji. Niezależnie od wybranego kierunku, przygotowanie pedagogiczne będzie niezbędne do późniejszej pracy w szkole. Również wykładowcy akademiccy czy studenci planujący pozostanie na uczelni z pewnością docenią wiedzę dotyczącą edukacji przekazywaną w naszych książkach do pedagogiki. Publikacje z zakresu pedagogiki to także wartościowe pozycje dla lektorów szkół językowych, osób prowadzących zajęcia lub warsztaty edukacyjne, a także wszystkich, których praca zawodowa lub dodatkowe aktywności związane są z wychowaniem i edukacją osób w różnym wieku.

Wśród naszych publikacji z zakresu pedagogiki znajdą Państwo również pozycje wspierające rozwój kreatywności najmłodszych, bajki psychoedukacyjne, a także szereg pomocy naukowych i podręczników do edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Będą one wsparciem zarówno dla nauczycieli i wychowawców, prowadzących zajęcia w placówkach edukacyjnych, jak i dla rodziców lub opiekunów, którzy chcieliby zadbać o rozwój intelektualny swoich dzieci. Wśród naszych książek o pedagogice nie zabrakło również poradników dla rodziców, które w przystępny sposób poruszają zagadnienia dotyczące edukacji i wychowania najmłodszych.

Jest 282 produktów.

Pokazano 1-18 z 282 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło