LOGOPEDIA

Książki logopedyczne

W naszej ofercie znajdziesz książki logopedyczne. Proponujemy publikacje dostępne w formie poradników oraz ćwiczeń, które dedykowane są zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Materiały logopedyczne dotyczą kilku podstawowych kwestii, m.in. dysleksji, jąkania, zaburzeń artykulacji, wad wymowy. Posiadamy książki dla dzieci, które dzięki swojej formie mogą stanowić terapię logopedyczną. Z pewnością bajki, wierszyki, rymowanki oraz językowe łamigłówki zaciekawią każdego malucha. Posiadamy również szeroki wybór materiałów wyrazowo-obrazkowych, pomocnych utrwalaniu poprawnej wymowy głosek. Dla osób dorosłych przydatne okażą się opracowania logopedyczne, które pozwolą zadbać o prawidłową wymowę swoich pociech.

Literatura dla specjalistów i nie tylko

Oferujemy książki logopedyczne przeznaczone zarówno dla specjalistów, jak i laików, np. rodziców dzieci z zaburzeniami mowy lub nauczycieli. Logopedia to nauka dotycząca prawideł kształtowania się ludzkiej mowy, a także wad i zaburzeń związanych z wymową. Logopeda to nie tylko terapeuta od wad wymowy. Pomaga namierzyć i usunąć bariery w komunikacji językowej, które mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka. Logopeda musi mieć gruntowną wiedzę z zakresu różnych dziedzin wiedzy. W publikacjach Impulsu znajdziesz odpowiedzi, czym się zajmuje logopeda i jak znaleźć dobrego logopedę dla dziecka. Logopedia to nauka interdyscyplinarna, dlatego w ofercie znajdują się również publikacje z pogranicza pedagogiki, psychologii, polonistyki. Dostępne są również książki, które w prosty, a jednocześnie interesujący sposób prezentują sposoby na pracę z osobą wymagającą terapii logopedycznej. Zakup poradników wspierających rozwój mowy umożliwi podjęcie działań w domu, a regularne wykonywanie ćwiczeń to klucz do sukcesu.

Oficyna Wydawnicza „Impuls” to najlepsze książki z dziedziny logopedii. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem. Stale poszerzamy naszą ofertę i proponujemy wiele nowości z różnych dziedzin nauki. Z pewnością wybierzesz ciekawe i pomocne publikacje dla siebie i bliskich.

Jest 84 produktów.

Pokazano 1-18 z 84 pozycji
Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło