Teresa Kaczan, Robert Śmigiel

Teresa Kaczan

dr nauk humanistycznych – logopeda, pedagog, terapeuta SI, ergoterapeuta, terapeuta metody Castillo Moralesa, od 28 lat pracuje z dziećmi z różnymi zaburzeniami neurorozwojowymi i genetycznymi; wykładowca na Akademii Medycznej – na wydziale zdrowia publicznego.


Robert Śmigiel

dr hab.med. Robert Śmigiel, specjalista z zakresu pediatrii i genetyki klinicznej, w pracy badawczej koncentruje się nad zagadnieniami wad rozwojowych, zespołów dysmorficznych i chorób rzadkich u dzieci. Jest autorem i współautorem szeregu publikacji oryginalnych, kazuistycznych i poglądowych w czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, odbył szereg staży naukowych za granicą. Jest również autorem kilku rozdziałów w podręcznikach naukowo-dydaktycznych oraz materiałów dydaktycznych w poradnikach dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Pracuje społecznie w wielu stowarzyszeniach i fundacjach o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim na rzecz dzieci i dorosłych z rzadkimi chorobami genetycznymi i niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzin.

Jest 1 tytuł.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło