Zespół

O AUTORACH

ANTONINA MALKIEWICZ
Bardzo lubię pływać i grać w siatkówkę.
Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka, ale przepadam też za geografią i angielskim.

JULIA MALKIEWICZ
Uwielbiam pływać i robię to od 7 lat. Lubię czytać i wypowiadać się na różne tematy.

MATYLDA SALIK
Z metodą Montessori znam się od 5 klasy
(plus chodziłam do przedszkola Montessori). Lubię rysować, grać w gry komputerowe i oglądać filmy. Pasjonuję się także tresurą psów. Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka.

ANNA ROSTWOROWSKA
Moją pasją jest granie w gry planszowe, jeżdżenie na rowerze i nartach.

KLARA BUDZIŁO
Jestem uczennicą 8 klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej Montessori imienia księdza Pawła Smolikowskiego. Lubię chodzić na spacery, pływać, jeździć na koniach, czytać książki o tematyce fantastycznej.

TYMOTEUSZ BADURA
Metodę Marii Montessori poznałem w 1 klasie, chociaż nie od początku, co daje mi możliwość porównania jej z tradycyjnym systemem nauczania. Lubię zwierzęta. Posiadam własną hodowlę kur karłowatych oraz gekona lamparciego.

ALEKSANDRA WIERZBA
Lubię czytać książki i malować. Tańczę też taniec współczesny z elementami baletu, co jest moją pasją. Z metodą Marii Montessori mam styczność od 1 klasy szkoły podstawowej, a nawet dłużej, gdyż chodziłam do przedszkola Montessori.

ŁUCJA PODOLSKA
Uwielbiam czytać książki, tańczyć, pływać i dobrze się bawić. Robię dużo na szydełku, próbuję grać na wiolonczeli i staram się pisać (a wychodzi, jak wychodzi). Mam wiecznie zabałaganiony pokój i czwórkę młodszego rodzeństwa. Z metodą Montessori znamy się od przedszkola, a moje ulubione przedmioty... cóż, każdy jest przyjazny – o ile się go zrozumie.

LENA BRYNIARSKA
Bardzo lubię czytać książki, jeździć konno i oglądać filmy.

ANTONINA SYDOR
Nie mam konkretnej pasji, ciągle jej poszukuję, chociaż interesuję się wieloma rzeczami.

HELENA JAGIEŁŁO-PIWOSZCZUK
Moją pasją są muzyka poważna, filozofia, sztuka, teatr oraz gra na fortepianie. Bardzo lubię też tańczyć, czytać książki, słuchać muzyki, pisać i robić wiele różnych rzeczy. Jestem zaprzyjaźniona z metodą Montessori od przedszkola.

KATARZYNA KAROLA
Mam 15 lat i starszego brata. Do Montessori chodzę od 6 klasy. W wolnym czasie oglądam filmy, bawię się z królikiem, czytam książki, gram na instrumentach (pianino, gitara i ukulele) lub rysuję.
Uwielbiam spędzać czas zarówno z przyjaciółmi, jak i z osobami nowo poznanymi.

KAROLINA RÓŻYCKA
Jestem nauczycielem języka polskiego, wychowawcą w oddziale 4–6 i tyflopedagogiem. Kocham pracę z uczniami, rozmowę, budowanie relacji. Ostatnio moim konikiem jest myślenie wizualne i scrapbooking.

Agnieszka GUZIK
Agnieszka GuzikJestem pedagogiem, nauczycielem akademickim, współtwórcą Katolickiej Szkoły Podstawowej Montessori i Fundacji Wspierania Idei Marii Montessori „Ziarnko Maku”, a prywatnie jestem mamą Gosi, absolwentki szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum Montessori, obecnie studentki ekonomii.ć

Jest 1 tytuł.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło