Gałązka Alicja

Gałązka Alicja

Doktor nauk humanistycznych, pracownik naukowy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Dyrektor Centrum Edukacyjnego Future, autorka nowatorskiej metody nauczania FUTURE LEARNING SYSTEM bazującej na wykorzystywaniu dramy w nauczaniu języków obcych.

Założycielka Koła naukowego Drama w Edukacji na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Jedna z prekursorów promowania dramy w edukacji w Polsce.

Organizatorka i tłumacz licznych artykułów, seminariów, warsztatów i konferencji dramowych. Reprezentant Polski w międzynarodowej organizacji IDEA (International Drama in Education Association) oraz aktywny członek grupy założycielskiej IDEA Europę oraz członek National Drama Association in UK.

Uczestniczka wielu krajowych konferencji oraz przede wszystkim międzynarodowych konferencji, seminariów oraz studiów i staży naukowych szczególnie w Anglii Kierownik i twórca programu studiów podyplomowych „Metodyka nauczania języka angielskiego" w Wyższej Szkole Finansów i Bankowości.

Autorka licznych artykułów naukowych, tłumacz książek i publikacji z zakresu zarządzania, aktywnych metod nauczania ,pracy z grupą i dramy. Prowadzi warsztaty i kursy z zakresu komunikacji i dramy oraz metodyki nauczania języka angielskiego według własnej, autorskiej metody nauczania. Opracowała kilka poziomów podręcznika do nauczania języka angielskiego metodą Future Learning System.

Jest 1 tytuł.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło