Święcicka Joanna

Święcicka Joanna

- 2006r ukończyłam studia magisterskie na wydziale pedagogicznym, na kierunku – doradztwo i terapia pedagogiczna w WSP ZNP w Warszawie,

-2008r ukończyłam kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, w Prywatnym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, (nabyte kwalifikacje – oligofrenopedagog)

- 2009r ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Kształcenie Muzyczno-Ruchowe, na APS w Warszawie, (nabyte kwalifikacje- choreo terapeuta, terapeuta metody Orffa i trener tańca).

Nieustannie doszkalam się, biorę udział w różnego rodzaju kursach, szkoleniach, konferencjach. Do najważniejszych należą:

- I, II i III międzynarodowy stopień z zakresu metody Ruchu Rozwijającego, Weroniki Sherborne.

Od 5 lat pracuję w Warszawskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej na stanowisku pedagoga poradni, gdzie zajmuje się przede wszystkim wydawaniem orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego, nauczania indywidualnego, lub opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci z kręgu autyzmu, tj. dla dzieci z autyzmem, całościowymi zaburzeniami rozwojowymi i zespołem Aspergera.

Oprócz tego w poradni prowadzę szereg terapii dla dzieci zdrowych i tych z kręgu autyzmu. Prowadzę lub współprowadzę szkolenia dla nauczycieli na temat charakterystyki i funkcjonowania dziecka z autyzmem.

Piszę do kilku czasopism, artykuły o różnej tematyce, dotyczące dziecka. Prywatnie jestem osobą zawsze uśmiechniętą, odpowiedzialną, pracowitą i życzliwą. Moją największa pasja jest taniec, w którym w wolnych chwilach zatracam się bez pamięci.

Jest 1 tytuł.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło