Agnieszka Nomejko, Grażyna Dolińska-Zygmunt

dr Agnieszka Nomejko 

psycholog seksuolog kliniczny, psychoterapeutka, zatrudniona na stanowisku adiunkta w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Zdrowia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Naukowo i dydaktycznie zajmuje się seksuologią, psychologią zdrowia i psychoterapią. Pracę na uczelni łączy z praktyką, w której prowadzi diagnostykę, terapię seksuologiczną i poznawczo-behawioralną osób dorosłych i par.


dr hab. Grażyna Dolińska-Zygmunt 

psycholog, profesor w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zajmuje się problematyką psychologii zdrowia. Od wielu lat prowadzi badania naukowe dotyczące zachowań zdrowotnych, psychologicznych wyznaczników jakości zdrowia i ryzyka chorób cywilizacyjnych, a ostatnio – poświęcone uwarunkowaniom zdrowia seksualnego.

Jest autorką lub współautorką licznych publikacji, w tym artykułów i monografii, np. Podmiotowe uwarunkowania zachowań promujących zdrowie (Wydawnictwo Instytutu Psychologii PAN, Warszawa 2000), Wyznaczniki poczucia jakości zdrowia kobiet w okresie okołomenopauzalnym (wspólnie z Małgorzatą Włodarczyk, Oficyna Wydawnicza „Impuls”, Kraków 2018).

Jest 1 tytuł.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło