Cabała M., Leśniak-Stępień A., Szot R., Szyszka K.

Cabała Monika

Monika Cabałamagister filologii polskiej, neurologopeda, wykładowca akademicki, pracuje w krakowskim szpitalu klinicznym oraz w szkole podstawowej; współautorka książki Mutyzm wybiórczy. Trzy spojrzenia, artykułów naukowych; aktywnie propagująca tematykę mutyzmu wybiórczego, którym zajmuje się od siedmiu lat; w trakcie zbierania materiałów do pracy doktorskiej.

 

Leśniak-Stępień Agnieszka

neurologopeda, oligofrenopedagog, pracownik Zespołu Szkół nr 1 w Przysietnicy. Powrót Wróć do autorów Szot Renata prezes Fundacji „Wchodzę w to!” zajmującej się między innymi propagowaniem problematyki mutyzmu wybiórczego oraz wsparciem osób związanych z tym zaburzeniem, mama dziecka z zespołem Aspergera.

Szyszka Katarzyna

pedagog, nauczyciel dyplomowany z ponad trzydziestoletnim stażem pracy, specjalista z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej; pracuje głównie z dziećmi w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju, a także z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym z różnorodnymi zaburzeniami i odchyleniami rozwojowymi; pracuje w poradni psychologiczno - pedagogicznej, gdzie prowadzi punkt konsultacyjny dla rodziców dzieci z mutyzmem wybiórczym oraz nauczycieli, a także grupę wsparcia dla rodziców dzieci z tym zaburzeniem.

Jest 1 tytuł.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło